Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Napisałbym, że nam poziom urus, bo dzisiejszy mecz #poznanpilkekopie był bardzo wyrównany (skończył się wynikiem 9:10), jednakże nie sposób nie pamiętać o:
- samobójczej bramce @jakubchilli, któremu przyznać trzeba, że później zrehabilitował się strzelając dwa razy do tej "właściwej" ( ͡° ͜ʖ ͡°),
- niemocy strzeleckiej @wisnia_pw ( ͡° ͜ʖ ͡°) tym razem to nie do mnie powedrowal tytuł najlepszego snajpera, choć oczywiście nadal mamy w pamięci przepiękny strzał w poprzeczkę @pawelgk z ostatniego spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- kilku niepotrzebnych fauli i odzywek, w tym jednej mojej (przepraszam raz jeszcze ziomeczku w czarnej koszulce!)
- no i oczywiście biegania po piłkę w okolice kontenera XD

Więcej grzechów nie pamiętam, było naprawdę dobrze! A kto z #poznan wolał oglądać samoloty (@daro2822) bądź też jeść burgery, ten jest #!$%@? a nie skoczek!
vaxx - Napisałbym, że nam poziom urus, bo dzisiejszy mecz #poznanpilkekopie był bardz...

źródło: comment_tDr7POxIqTUjs5aK6CENQvo6PPonCtTQ.jpg

Pobierz
  • 5
Ja tylko chce powiedzieć że mam jeden nadprogramowy znacznik ( ͡ ͜ʖ ͡). Przyniosę na następna sobotę. Co do niemocy strzeleckiej .. to za wiele okazji nie mialem - za to asyst było sporo + pressing na bramkarzu/obronie co dało kilka strat (wybić na aut).