Wpis z mikrobloga

Dobra. Planuje na przyszle wakacje lot do USA. Powoli organizuje plan. Jako,ze bede mial ~3 tygodnie ograniczam sie do Zachodniego Wybrzeza i teraz pare pytan do osob , ktore sa na bierzaco.

- gdzie szukac tanich noclegow. Z tym ,ze znam booking i porkrewne. W kilku miejscach chcialbym zostac na dluzej i nie widze sensu przeplacania za pelnowartosciowe hotele jak bede w nich tylko spal. Gdzie szukac czegos na wynajem na ~tydzien.
Pojedyncze mieszkanie/dom najlepiej.

Popularne bylo vrbo i craigslist. Cos jeszcze? Cos sie zmienilo?

- jak teraz najlepiej (najtaniej) doleciec na Zachod USA? San Francisco, Las Vegas, Los Angeles itd.. Obojetnie. Duze miasto na zachodzie. Moze byc z przesiadka na wschodzie.

Norwegian z tego co patrzylem z Berlina. Cos jeszcze?

Wszelkie tipy mile widziane

@Cash1337

#podrozujzwykopem #podroze #usa #tanieloty #loty
  • 14
- jak teraz najlepiej (najtaniej) doleciec na Zachod USA? San Francisco, Las Vegas, Los Angeles itd.. Obojetnie. Duze miasto na zachodzie. Moze byc z przesiadka na wschodzie.


@bigger: Poluj na okazje lotnicze, ewentualnie mozesz monitorowac też tanie linie transkontynentalne, WowAira, Norwegiana.. etc
- gdzie szukac tanich noclegow. Z tym ,ze znam booking i porkrewne. W kilku miejscach chcialbym zostac na dluzej i nie widze sensu przeplacania za pelnowartosciowe hotele jak bede w nich tylko spal. Gdzie szukac czegos na wynajem na ~tydzien.


AirBNB chyba tylko zostaje. No i oczywiście MOTELE, które nie będą jakiejś wysokiej jakości, ale tańsze niż hotele. W miejscach typu San Francisco i innych większych miastach są hostele.

- jak teraz
@bender: Ja osobiscie z ABnB mam takie sobie doswiadczenia. Czesto odbiega od zdjec. Tanio nie jest (szczegolnie w porownaniu z bookingiem).

Najchetniej bym sie zakrecil tam gdzie mieszkalem kiedys na Cambridge. Ale mendy nie odpisuja na maile

https://www.siegelsuites.com/rent-apartment-las-vegas/cambridge-las-vegas-apartments

Nie bedziesz w okolicy?
Co tam teraz w Vegas mozna fajnego porobic?

W LA i SF mam bazy swoje. Tylko "moje" Vegas puste narazie.

W kołchozie primm nie byles? :D
@bigger w styczniu kupiliśmy bilety, chociaz przeglądaliśmy już od jakiegoś czasu. W tym roku zjechaliśmy Florydę i zahaczylismy o Boston. Jeśli chodzi ozachodniewybrzeże to byłem tam kilka lat temu więc może też bym mógł coś podpowiedzieć