Wpis z mikrobloga

@dildo-vaggins
@chuckd

Za model że zdjęcia dałem właśnie 349zl bo jest na promocji w OBI także polecam. :)
Parametry sprawdzę dokładnie jak będę w domu później to może coś rozjaśni.
Generalnie wybór padł na ten model bo oglądałem inny za 350 ale się okazało że tamt miała 1,5KM a ta ze zdjęcia ma 3.2 KM jak dobrze pamiętam i jest aktualnie w promocji.
@UgAnDuS85: oczywiście te 3,2 kuca to jest naciągane bo tak jak demony mają 5 koni podane z tej samej pojemności. Silnik w rzeczywistości ma coś koło 2,5 konia ale nawet jakbyś wziął 1,5 KM (rzeczywistej mocy) to też jest spoko, wcześniej kosiłem Florą 300 GT i ona ma coś 1,3 - 1,5 KM i dawała radę z najgorszymi krzakami. Teraz koszę 20 letnią Husqvarną 240R ona ma rzeczywistej mocy 2,4 konia
@chuckd: wystarczy oszacować sobie w stosunku do dobrych silników markowych po pojemności silnika. Ja zawsze porównuję do markowych silników tj. husqvarna i stihl więc przy pojemności 52ccm moc max to 3,6 KM ale zakładając MARKOWY silnik, tu masz kontrukcję typowo chińską niedopracowaną z tłokami bez anodowania czy chromowania wymagające mieszanki 1:25 lub 1:20 co od razu pokazuje że to konstrukcja przestarzała i nie masz co liczyć na osiągi markowych kos.

W
@chuckd nie znam się aż tak na sprzęcie, ale powiem Ci że zamiast tego zestawu co podałeś na allegro zobacz sobie może właśnie na promocjach czy nie kupisz tych rzeczy taniej. Zwłaszcza że już boom na dział ogród powoli stopuje bo już sezon trwa to u rabaty się zaczynają na różnych działach