Wpis z mikrobloga

Niestarszy jak 2013 przy tym budżecie będzie ciężko o dobre auto. Jak bym miał 30-40k to bym wolał 10 letnie A4 1.8t od Niemca i gaz w pl założyć.
@revsone1 Gość chce świeże w miarę auto, nie zależy mu na wypierdziany starym Audi. Kiedyś zrozumiesz jak kupisz pierwszy samochód.

@patryq9 sprawdź focusy będą najświeższe. Bez problemu znajdziesz z 2014+
Ew. Ceed lub i30. Oglądałem i40 za 40 tysięcy to był straszną padliną mimo 4 lat niespełna. 308 II są fajne ale czy się zmiescisz w budżecie to musisz sprawdzić
@Jean-Claude-Seagal ja to rozumiem ale 5 letnie auto za 40k może mieć ten sam przebieg co 10 letnie audi i być równie dobrze wypierdziane. Ostatnio sprowadzilem znajomemu ze Szwajcarii audi z przebiegiem 175k auto serwisowane do końca w aso. Biorąc pod uwagę jakosc plastików itd w audi a w takim focusie czy Hyundaiu to jestem pewien że będzie mniej wypierdziane wszystko jednak w audi o tym samym przebiegu.
@patryq9: @Iudex: Tipo nie polecam, mamy jako jedno z aut w firmie i koszmarnie się prowadzi, zerowe przyspieszenie, promień skrętu jak w czołgu i mała widoczność (wersja sedan, 1,4 z gazem) i bardzo szybko traci na wartości. Rapid jest fajny - dobrze wygląda, ma fajny środek i spoko przyspieszenie - nie wygląda na swoją cenę.