Wpis z mikrobloga

@evilonep: Nie martw się na zapas, może być tak że nigdy nie dostaniesz pierwszego rzutu. SM to ogólny zbiór schorzeń o najróżniejszym przebiegu, na zajęciach na neurologii widziałam pacjentów z dwoma trzema zmianami w mózgu którzy po pierwszym rzucie nigdy nie mieli drugiego, tak o sobie chodzili co pół roku do poradni :) kontrolnie.
@Jervwis: tydzień temu zaczęło mnie boleć oko na wakacjach za granicą. Ból niewielki, przy dotykaniu i ruszaniu gałka. W sobotę zacząłem gorzej widzieć,ale widzę. Myślałem, że to od samolotu jakieś ciśnienie czy coś i dostanę antybiotyk i przejdzie, a oni mnie na neurologie wzięli. Poza tym innych objawów nie mam.

@cu0_: dziękuję za pocieszenie, oby tak było i dobrze się skończyło. Póki co dostaje sterydy w kroplowce

@Firnow: okulisci,
jeśli masz typowe SM to to powinno samoistnie minąć aż do następnego rzutu, tak to działa.


@robertt1969: nie #!$%@?, tak to nie działa
typowe SM leczy się szpitalnie podając solu medrol, im szybciej tym lepiej
gadasz głupoty człowieku i narażasz innych na problemu zdrowotne.
SM ma wiele odmian, najpopularniejsza tzn: rzutowo remisyjna, którą ma ponad 50% chorych na SM leczy się szpitalnie i to jak najszybciej od wystąpienia objawów. Zapewne niektóre
@evilonep: Jak masz zapalenie to w ogóle nie powienieś korzystać z telefonu i innych gówien męczących oczy, okuliści Ci nie mówili ? A dodatkowo, zapalenie nerwu wzrokowego =/= SM, musisz spełnić więcej "wymagań", więc nie spinaj się nadmiernie. W necie nikt Cię nie zdiagnozuje.