Wpis z mikrobloga

- po pierwsze, nie mijasz, a wyprzedzasz.

- po drugie, najczęściej kierowca ma normy odnośnie spalania, w których musi się mieścić. Jak zwalnianie i przyspieszanie wpływa na spalanie, możesz się domyślić.


@Paul_Proteus: Tia...

Robią co mogą żeby się w normach zmieścić np. wyprzedzają wyjeżdżając komuś przez nos zamiast zwolnić za zwalniającym pojazdem bo na co mu trzymać bezpieczny odstęp, albo #!$%@?ą na ograniczeniach...
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że w końcu zaśniesz i zginiesz wjeżdżając do rowu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeden chwast sam się wyrwie.

Niech giną.


@ropppson: @Riposter2:Kur!a ludzie, ja rozumiem frustracje, sam codziennie dojeżdżam do pracy sporo czasu, ale czy Wy kur!a nie przesadzacie? Czy wam już całkowicie odbiło?

Kolejny post w gorących ociekający jadem i nienawiścią...
  • Odpowiedz
Większość kierowców ciężarówek to bandyci nie przestrzegający żadnych przepisów. Nie martwcie się, pociągami też można wszystko dowieźć a miejsce przestępców jest w więzieniu.
  • Odpowiedz
@ropppson: Po ostatniej dalekiej wycieczce i jeździe po autostradzie to już w ogóle do typów zero szacunku. Jedziesz tam ze 160 i nagle panowie(specjalnie z małej) biorą się za wyścigi żółwików, a za tobą ktoś inny i cyk dohamowanie nagle bo się wędlina zepsuje jak dowiedzie 10min później XDDD. To nie było tak, że nie mogą się wyprzedzać czasem na autostradach? Gardze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ropppson: Ale macie problemy ja #!$%@?. Wylewanie smutów w internecie tak aby inni poklepali cie po plecach. Przeprowadź się do Korei Północnej, to będziesz miał drogę sam dla siebie.
  • Odpowiedz
@Notabene: podobnie jak mnie jak was wyprzedzam i spokojnie zwalniam do 60, 50, 40 i widzę w lusterku pieklącego się drajwera jak wali w halogeny, piekli się na cb i próbuje zestawem zebrać się i wyprzedzić xD oczywiście taka kara boża spada tylko na tych którzy #!$%@?ą się przed maskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w ciężarówkach masz tachograf, czasem 3km decyduje o tym czy dojedziesz do celu, czy czeka cię nocka w kabinie i #!$%@? kontrahent i szef.


@Paul_Proteus: tak, bo wyjeżdżając w trasę na 10 godzin jesteś w stanie ocenić co do 3 km ile przejedziesz. Jeździłem w delegacje trasę ponad 1k km i czas przejazdu wynosił od 8 godzin w dobrych warunkach do nawet 15 w złych. Zawsze starałem jeździć się podobnie jeśli
  • Odpowiedz