Wpis z mikrobloga

@receinogi: oczywiście ,że pierwsza tvp sport i nie zliczona polska gala, z każdej gali będą co raz lepsi , boks amatorski wprowadzony miedzy zawodostwem wedlug mnie dobra promocja boksu ,ale nie #!$%@? co chcemy ogladac adamka ciagle i pudziana w mma ???
@syjusz: no fajnie, mistrz polski -69kg, ale ta cala gala sie sklada z lekkich zawodnikow. Z zawodowych walk nie ma zadnych ciezkich, wiec mogli dac chociaz amatorow +81kg. Moze sie #!$%@?, w sumie spoko rozrywka ale nie gadaj o Adamku i Pudzianie, bo ja te gadke sobie wypraszam, Adamek byl swietnym cruiserem, a moje zainteresowanie boksem nie ogranicza sie do polskiego podworka.
@receinogi: dobrze kolego ,ale tyle ludzi narzeka na to jak wyglada gala i ze jest w #!$%@? wielkim.
po 1. to pierwsza gala tvp i wasilewskiego + walki amatorskie i sa tutaj akcenty regionalne , kobita z wałcza,
po 2. gala w Walczu i walka Główki w jego rodzinnym mieście ,wiec nie spodziewajmy sie 5000osób
po 3. komentatorzy nie sa najwyzszych lotów, a niby jacy mieliby być ? przecież wiekszosc jest