Wpis z mikrobloga

@maciek-halon: sorry jeśli tam troche chociaż Tobie czy innym zepsułem wyścig, ale po prostu skoczyłeś mi przed ekranem, nie wiem czy to dlatego że pinga miałeś wyższego, czy że po prostu coś innego się stanęło, ale nie zdążyłem zareagować na czas. Ale widziałem, że raczej z przodu jechałeś, więc raczej nie narozrabiałem aż tak...
@cienki137: jakbym zwalniał za każdym razem jak widzę spina to bym 37 dojechał :-)
A tak serio to wyjeżdżając z PIT należny ustąpić zawodnikom na torze.
SEMI 25:10 - Tuchan - niezbyt rozważny powrót na tor, mimo iż miał niebieską, który zmusił mnie do ucieczki na trawę. Po powrocie na asfalt, na pierwszym zakręcie lekki spin, bo opony już nie te same i finalnie straciłem 3 pozycję :(
A tak serio to wyjeżdżając z PIT należny ustąpić zawodnikom na torze.


@kj5d: Nieprawda, to się tyczy tylko prequali, w wyścigu kazdy walczy o pozycję więc obaj musicie zostawić sobie miejsce. No chyba, że miał niebieską flagę. Jedyne czego musi pilonować wyjeżdżający to linii i tego, żeby nie wyjechać bezpośrednio w kogoś.
1. Back to pits i dalsza jazda w kwalifikacjach (i tym podobne):

Am 02:00 Marcinho
Am 09:00 ZaczarowanyCzarodziej
Am 12:40 Aderonis
Am 16:05 Sadek
Am 18:40 ZaczarowanyCzarodziej
Am 24:35 ZaczarowanyCzarodziej
Am 25:15 Aderonis - wjazd do pitów wyjazdem na wstecznym
Semi 2:30 Nvi
Semi 2:40 MisiuRally (po skasowaniu przez Elmo, który wpakował się w tłum samochodów jakby ich w ogóle nie widział)
Semi 14:45 Nvi
Pro 23:20 Giebeka - wjazd do
Plupi - 1. Back to pits i dalsza jazda w kwalifikacjach (i tym podobne):

Am 02:00 ...
@tomek-matuszkiewicz: a ty się nie "napedzałeś" :-) wyjechałeś z pitstopu i mając mniejszą prętkość niż zawodnik na torze próbujesz wjechać na linię wyścigową i niestety za późno. Co do wyprzedania to jesteśmy już po incydencie. Zresztą niech sędziowie decydują. Jak zawsze przyjmę z pokorą.