Wpis z mikrobloga

@HanjiZoe: #studbaza #studbazaproblems #geologia #geologiaposzukiwawcza #praca #wroclaw
Mireczki, mirabelki otóż zaraz kończę studia na geologii i z racji mojej specjalizacji ( geologia poszukiwawcza). Szukając pracy w zawodzie, widzę, że jedynie hydrogeologia i inżynierska( ͡° ʖ̯ ͡°) nie mam doświadczenia jako takowego nawet...Doradzicie coś ? Rozważałam iść na PWr żeby inż przed nazwiskiem zrobić jeszcze.
Ale w sumie kiedyś słyszałam, ze kobiet to na budowie nie chca zatrudniać #rozowegorsze
  • 14
@Generalissimus: na stronach z ofertami pracy, albo po prostu z uczelni załatwiają studenciakom z tej specki, a poszukiwawcza to średnio podobno EDIT : najczęściej chcą kogoś po prostu z inżynierskiej, albo z hydro jak patrzę w ofertach
@HanjiZoe: w geologii dla kobiet to w zasadzie tylko biuro albo labo. No i tak jak mówisz, większość ofert to inzynierska albo hydrogeologia.

Na PWr na co na inzyniera chcesz iść? Jak ostatnio po nadzorach po budowach latam, to coraz częściej się spotyka kobiety na stanowiskach kierownika budowy, gdzieś w działach jakości, kierownicy projektu itp.
@HanjiZoe: jak juz odkrywki to łatwiej na niżu się załapać na jakieś żwirownie. Dwie dziewczyny z roku pracują obecnie w piaskach. Fakt ze biurokracja - pisanie dokumentacji, ewidencje zmian złoża, koncesje itp. ale zawsze coś