Wpis z mikrobloga

Mam bardzo poważny dylemat. Kolega chciałbym ze mną wziąć lsd, ale jest jeden problem.
Kolega ten traktuje to jako: hehe chce mieć haluny
Próbowałem mu tłumaczyć, że to tak nie działa, że widzisz sobie smoki i ogry xD
Po prostu on ma podejście, że weźmie sobie i będą kolorki, hehe halunki i potem planuje pojechać sobie gdzieś za miasto po ok 5h od rozpoczęcia zabawy (bodaj do jakiejś galerii, oczywiście nie jako kierowca)
Na nic tłumaczenia, on wie lepiej.
Ja jako człowiek o podejściu, że każdy powiniem być odpowiedzialny za siebie (ostrzegałem go przecież) zamierzam mu pozwolić ze mną potripować.
Znaczki mam cały czas 200mcg, więc całkiem sporo jak na 1 raz. Przypuszczam, że doświadczenie może go przerosnąć.
Jak wy byście zrobili? Pozwolili mu się przekonać o tym, że lsd to nie zabawka? Czy jednak nie dali mu dla jego bezpieczeństwa?
Oczywiście zaznaczam, że będę sie starał pilnować żeby wszystko poszło dobrze. Mam też ewentualnie benzo na zbicie.
#narkotykizawszespoko #lsd #kiciochpyta

Co byś zrobił?

  • Daje mu i staram się by trip przebiegł pozytywnie 34.2% (41)
  • Nie daje, zbyt duze ryzyko 65.8% (79)

Oddanych głosów: 120

  • 15
@kubako: już kiedyś miał podejście do 100mcg 1p-lsd i go delikatnie smyrnęło (swoją drogą mam wrażenie, że te blotterki były jakieś felerne). chyba myśli, że tym razem będzie tak samo. jak zechce 200mcg to mu nie zabronie, nie jestem przecież jego matką.
Myślę, że możesz mu dać, bo jak dla mnie nie ruszy dupy z domu jak mu dasz 200mcg. Znasz go lepiej, więc jeśli myślisz, że naprawdę jest zdolny do tego by iść na miasto na tripie, a jesteś osobą, która by się martwiła w takiej sytuacji to nie rób tego. Ewentualnie daj mu 200 a sam nic nie bierz, żeby nie mieć badtripa, nie martwić się aż tak i sprawdzić jak się
@kaszlakmain: dziwna sprawa, bo kiedyś tripowałem na 200mcg 1p-lsd i było fajnie (lżej niż na 200ug lsd, ale nie jakoś wyjątkowo słabo). potem po bodaj 3 miesiącach spróbowałem znowu 200mcg 1p-lsd i było zdecydowanie słabiej. niby wszyscy tak chwalili te 1p, ale imo albo vendorzy robią wała, albo są potrzebne większe dawki.