Wpis z mikrobloga

#smartfon #xperia #elektronika

Czy w ogóle warto w 2018 kupić telefon Sony Xperia Z3?

Mam możliwość kupna takiego sprzętu w niezłym stanie (za 200zł). Niby wszystko sprawne tylko bateria do wymiany. I nie wiem czy to tylko ja, ale obydwa aparaty wydają się jakieś dziwne (tylny niby 20 Mpx ale szału nie ma z tymi zdjęciami).

Czy to w ogóle ma jakikolwiek sens? Niby specyfikacje ma całkiem niezłe, ale zastanawiam się, czy np za rok nie bedzie po prostu przestarzały. Dodam że kompletnie się nie znam na temacie.

Pomożcie
  • 13
@przemax: Za 200zł ? To bierz w ciemno jest to flagowy model sony co prawda z roku 2014 ale nadal będzie o niebo lepszy od telefonów za 400-500 z tego roku.

Co do aparatu to sony nigdy nie umiało wykorzystywać swojego aparatu. Aparaty sony są pewnie i w połowie telefonów i inni producenci potrafią je lepiej wykorzystać. Więc zdjęcia będą poprawne ale szału nie będzie.

Jeżeli nie przeszkadza ci rozmiar i
@carving85: No dobra, w sumie 3gb ramu za 200zl to jest cos. Ale co z żywotnością takiego modelu? Ja nie lubie śmiecić i sprzęt kupuję raz na pare dobrych lat. Czy nie będe go musiał po prostu wyrzucić po roku, czy dwóch?

A co do aparatu, to nie istnieją może jakieś apki, które by poprawiły jego funkcjonalność?
@Stulejmanthemagnificent: jeżeli chcesz telefon który na pewno będzie wydajnie działał dwa lata to musisz kupić obecnego flagowca innej opcji nie ma.

Ten telefon za rok nadal będzie dobrze działał jeszcze zależy czego potrzebujesz od tel/

Bo jak grania w najnowsze gry to może być problem