Wpis z mikrobloga

@maxprojekt: Swoją drogą jestem niemal pewny, że ilość w jednym kartonie jest zawyżona. Już raz próbowałem zamówionego kosmicznego 250ug, zjadłem dwa kartony i nie było tak jak po jednym 155ug od gammagoblina. Daj znać czy była dobra ilość na blotterze jak już weźmiesz. Ile w ogóle zapłaciłeś?
@maxprojekt: Też się nad tym zastanawiałem, kartonik był bezsmakowy. Nie wykluczam, że mogła być to jakaś pochodna, ponieważ dostałem po niej szczękościsku oraz efekty wizualne nie były tak fajne jak po 155ug od gammagoblina. Ojciec kolegi zjadł 3 kartony i też nie miał jakoś specjalnie mocnego tripa. Teraz już się nie dowiem, ale i tak teraz będę brał właśnie od gammagoblina, trip po tamtych był jakoś zdecydowanie zbyt lekki.
@loczyn: Oczywiście listem. Leci z Polski, więc nikt na granicy nie może złapać i dochodzi w parę dni. Brałem 2 razy to było legit LSD. Były jakieś komentarze twierdzące, że nie jest to LSD, ale nie wiem na ile można im wierzyć, bo gammagoblin to jeden z najlepszych jak nie najlepszy vendor.