Wpis z mikrobloga

Uszyłam brelok Log Lady, trochę lepszy niż ostatnio - lepsze materiały, więcej miłości i takie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otworzyłam też sklep na Etsy, ale nie jest jeszcze zapełniony więc nie ma się czym chwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#kicochszyje #twinpeaks #etsy #handmade #rekodzielo

Przy okazji ankieta dla rozeznania polskiego rynku [brelok razem z zawieszką ma 14cm] (ʘʘ)
Pobierz kicioch - Uszyłam brelok Log Lady, trochę lepszy niż ostatnio - lepsze materiały, wię...
źródło: comment_5mowA0m1Lz8U1iK38063OK9T0yDYyxqL.jpg

Ile jesteś w stanie zapłacić za ręcznie robiony brelok związany z Twoim ulubionym filmem/serialem?

  • Do 20zł 48.3% (43)
  • 20 - 30zł 30.3% (27)
  • 30 - 40zł 14.6% (13)
  • 40zł i więcej 6.7% (6)

Oddanych głosów: 89

  • 14
@konik_polanowy: To nisko się ceni, chyba że robi na czarno to cała kasa do jej kieszeni. Przez takich właśnie ludzie myślą że rękodzieło jest tanie.

@Yezdemir: Eee nie, jest całkiem mała, 14cm ma z tą zawieszką, sama ma 10 :) Ja swoją noszę przy torebce i wygląda spoko :)
@matra: Ja to wiem, zbieram tylko potwierdzenie, że sprzedaż w Polsce jest średnio opłacalna :D Gdyby brelok miał kosztować 20zł tak jak niektórzy tu chcą to na godzinę zarobiłabym całe 5zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale każdy ma do tego prawo, wolny rynek :)
@kicioch: W Polsce nie opłaca się sprzedawać rękodzieła. Rynek jest zalany czarnorynkowym towarem - jakkolwiek to brzmi :D Kiedyś robiłam kolczyki z sutaszu myślałam czy by nie zacząć sprzedawać ale jak zobaczyłam ceny to padłam - 20 zł, 30zł - nie za piękne i z nie najlepszych materiałów ale tanie. I takie się u nas sprzedają. Kobiety szyjące tę biżuterię nie mają działalności oraz nie mają zamiaru jej zakładać. Ale nie