Wpis z mikrobloga

W loterii genetycznej przegrałem. Wygląd nie jest najgorszy (4/10, więc teoretycznie z mocym alfa charakterem mógłbym znaleźć partnerkę), ale charakter to porażka. Nie jestem w ogóle męski, nie chcę być. Chcę czułości, bliskości i miłości. Nie chcę być "samcem alfa", co teraz jest bardzo modne. Taki styl bycia sam w sobie mnie męczy. Jest dla mnie nienaturalny. Z takim #!$%@? charakterem, połączonym z nieśmiałością i nie do końca ogarniętą fobią społeczną + kompleksami na punkcie wyglądu, jestem skazany na wzdychanie do #rozowepaski , ponieważ one wolą męskich, silnych, zaradnych facetów.

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent ##!$%@? #zalesie
  • 8
@Marzyciel233: to prawda że dziewczyny nie lubią #!$%@? ale

Nie chcę być "samcem alfa", co teraz jest bardzo modne


to wcale nie jest modne już od dawna, kiedyś każdy facet był facetem a teraz jest bardzo dużo #!$%@?ów. Więc wystarczy wybyć się lekko powyżej tego najbardziej #!$%@? 1% żeby być na liście ruchających bo laski nie mają innego wyboru.
@Marzyciel233: spokojnie, jest też wiele zakompleksionych lub dziwnych różowych, może znajdziesz coś dla siebie.
Prawdziwą sztuką jest jednak znalezienie takiej, co po "wyleczyłeś mnie z kompleksów" nie popadnie w "jestem zbyt dobra dla ciebie" a będzie wiecznie doceniać jak wspaniałą rzecz dla niej zrobiłeś.
@MieszkoPierszy mają wybor kiedyś jak mieszkała jedna z druga w #!$%@? to miała wybór z chłopów z powiatu jak się na dysce poznali jakiejś a teraz panie tindery facebooki internety wymiany do wyboru do koloru jak nie pasuje jeden to na jego miejsce 20 znak czasów
mają wybor kiedyś jak mieszkała jedna z druga w #!$%@? to miała wybór z chłopów z powiatu jak się na dysce poznali jakiejś a teraz panie tindery facebooki internety wymiany do wyboru do koloru jak nie pasuje jeden to na jego miejsce 20 znak czasów

@KarPaKo: to działa w obie strony, faceci też dzisiaj przebierają jak chcą z powodu fb i innych narzędzi chociaż tak naprawdę człowiek może poznać X osób