Wpis z mikrobloga

@indahauz też właśnie szukalem wypożyczalni, która akceptuje kartę debetową a nie kredytową i znalazłem info o tym że Avis potrzebuje jedynie debetową z wypukłymi cyframi. kobieta na infolinii Avisu tłumaczyła mi że jest jakaś różnica pomiędzy debetową z płaskimi i wypukłymi cyframi, ale już nie pamiętam o co chodziło. Jeśli chodzi o koszty to cena taka jaką masz na ich stronie plus będą wciskać ubezpieczenie dodatkowe, zniesienie udziału w szkodzie plus ubezpieczenie
@FPNgda powodzenia Mireczku, klimatyczne miasteczko zresztą jak wszystkie tutaj, które widziałem szkoda tylko że nie jest troszkę cieplej, pozdro! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@L3stat: włącz PW, mam parę pytań. Chyba że tutaj, karta debetowa, okej, z wypukłymi, w takim razie jaki depozyt blokują na karcie, ile potrzebnego hajsu?;) rozumiem, że jestes powyzej 25 lat?
@indahauz odblokowalem priv, napisałem ale ty chyba masz zablokowany, sory że tak późno, jeśli masz pytania postaram się pomóc ( ͡º ͜ʖ͡º) mi babeczka zablokowała 120 euro i tak mam powyżej 25 lat, niestety
@L3stat ogólnie jestem zaskoczony na minus. Niby słynny zachód, a syf i ubóstwo. Dużo prowizorki. Widoki super, ale ogólnie chyba drugi raz nie wrócę
@FPNgda ja mam inne spostrzeżenia, może dlatego, że leciałem tutaj wiedząc jak wyglądają zdecydowanie bogatsze północne Włochy, Kalabria jest najbiedniejszym regionem Włoch więc przygotowałem się psychicznie na odrapane budynki i leżące w rowach śmieci. Mimo to takie miejsca jak Bova, czy zachód słońca na capo vaticano rekompensuje dla mnie wiele niedogodnosci, miłego urlopu Mireczku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@L3stat to mój pierwszy raz we Włoszech, może dlatego. Zobaczymy co powiem po całym urlopie, bo mieliśmy trochę ciężką i długą podróż i byliśmy zmęczeni. Wierzę, że jeszcze nam się tu spodoba ;)
@FPNgda żeby się spodobało musicie poczuć ten leniwy klimat Włoch, pamiętajcie też że gdy normalni ludzie jedzą obiad, Włosi zamykają restauracje i otwierają po 18 gdy już przymiera się głodem, to chyba najtrudniejsze do przyswojenia dla mnie, trzymajcie się ( ͡º ͜ʖ͡º)