Wpis z mikrobloga

Po pierwsze straciłem dostęp do mojego oryginalnego konta, dlatego założyłem nowe.

A więc mały update mojej #drogadof1 ostatnie przygody tutaj. Tak jak napisałem, miałem rozmowę kwalifikacyjną w Ferrari :D Podróż na miejsce chyba była najcięższa, jazda Renault Twingo z wypożyczalni z obitą ćwiartką nie należała do najprzyjemniejszych, lot na szczęście przespałem. Rozmowa trwała cały dzień i bardziej niż na rozmowach sprowadzała się do sprawdzenia umiejętności praktycznych. Pomijając ogromny stres to było to niesamowite przeżycie być tam na miejscu, widzieć to wszystko co się tam dzieje, poczuć jak historia Ferrari unosi się wręcz w powietrzu...Niesamowite. Po rozmowie miałem wrażenie, że mogłem lepiej wypaść, ale trudno, co ma być to będzie.

Okres oczekiwania był długi, ale po miesiącu mogę napisać, że mnie chcą ()

#f1 #pracbaza #rozmowakwalifikacyjna #praca
  • 25
@Stainless90: Cieszy mnie twoj sukces! Praca marzeń. Zdawaj regularne relacje. Jestem bardzo ciekaw jak wygląda to od środka.
Fajnie byłoby, gdybyś w chwili wolnego czasu bardziej szczegółowo opisał swoją ścieżkę zawodową, która cie tam zaprowadziła. Na pewno byłoby to pomocne dla innych młodych i ambitnych polskich inżynierów.