Wpis z mikrobloga

@Karnak: @ArcziMiszcz to 100% janusz złodziej i pasożyt, więc nie słuchaj go. nie raz były wpisy że okradł normików bo próbuje zarobić 5 PLN na sprzedaży biletów do kina czy coś w tym rodzaju a ty marnujesz potencjał jak typowy bywalec tego tagu.
jestes jebniety wiec powtorze #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ArcziMiszcz: bo stwierdzam fakty że na głównej stronie wykopu było znalezisk mówiące o tym że okradłeś mirków próbując sprzedać bilety lub inny shit? przecież każdy to może sprawdzić, w internecie nic nie ginie
@ArcziMiszcz: sprawdziłem, znalezisko mówiące o tym że jesteś złodziejem okradającym mirków nadal wisi na głównej, uff nie muszę przepraszać. swoją drogą mógłbyś założyć nowe konto jak masz zamiar łasić się na parę złotych na sprzdaży byle badziewia jak jakiś bazarowy cieć. nie wstyd ci? jakbym miał luźne bilety czy inne gadżety to wolałbym oddać za free albo wywalić a nie sprzedawać za 2 zł zysku i jeszcze oszukiwać mireczków na te
@ArcziMiszcz: coś ci czarnolista nie działa skoro odpowiadasz. rozdajesz zużyte kupony, za darmo to byś nawet 1gr nie dał, widziałem że sprzedajesz jakieś skarpety czy inny szajs dla 1-2 PLN zysku na wykopie, jesteś cebularz janusz 100% nawet mi cie nie żal.

Dla mnie dawać 85zl za dwa tygodnie to przesada, szczególnie że jestem z Katowic więc wolałbym już jechać na lotnisko o 1 i koczować xd


trzeba jeszcze komentować?