Wpis z mikrobloga

@MrProfeska Idź do Muzeum Powstania Warszawskiego, przejdź się Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem na Stare Miasto. Stamtąd zejdź na dół nad Wisłę, dojdź do Mostu Poniatowskiego i na górę. Stamtąd - tramwaj w stronę Pragi Południe, wysiądź przy Stadionie Narodowym. Jak już zrobisz selfie przy Stadionie ;), idź na spacer do Parku Skaryszewskiego. Zrób w nim cała rundkę, a w drodze powrotnej przejdź się na Saską Kępę na spacer i jedzenie -
@MrProfeska Generalnie to tam piździ a widok jest fajny przez pierwszą minutę. Poza tym to dość droga impreza o ile pamiętam. Myślę, że nie

Natomiast na pewno warto przejść się zobaczyć Pałac z każdej strony, wejść do środka (jest kilka knajpek).

Wyżej pisałem o zejściu nad Wisłę ze Starego Miasta - zrób to na wysokości Mutlimedialnego Parku Fontann, a nie mostu Śląsko-Dabrowskiego (czyli nie przy kolumnie Zygmunta). Swoją drogą fajnie tam wrócić
@MrProfeska jak będziesz na Saskiej Kępie to na zbiegu Francuskiej i Zwycięzców jest restauracja Efez polecam ich specjal "mały sułtan"

Dla mnie najładniejsze dzielnice Warszawy to Śródmieście i Praga Południe więc w pełni popieram propozycje Mirka wyżej :)