Wpis z mikrobloga

@umyslowy_inwalida: Ponieważ chwilowo nie mam kasy na lepszy a seria w VFR750 jest tak cicha, że ludzie wchodzą mi przed motocykl na drogę i auta wymuszają, ponieważ nie słyszą. Dlatego chcę na chwilę zmienić na coś głośniejszego, dla własnego bezpieczeństwa.
@umyslowy_inwalida: dźwięk lepszy niż seria, jakość wykonania tez jest ok, można wysłać do Edzia i zrobi z niego coś jeszcze lepszego małym kosztem. Markowy wydech to koszt +/- 1k, a w moim przypadku to prawie 1/5 ceny całego moto ()
@morfeuszNo1: Nie mam aktualnie żadnych zdjęć, ale kupiłem dobry egzemplarz z 97 roku i chwalę sobie bardzo. Na razie żadnych problemów. Motocykl bardzo wygodny na długich trasach, spalanie przyzwoite bo w zależności od załadowania i upalania spalanie się mieści między 5 a 6,5l. Sam mam 181cm, nogi stawiam pewnie na ziemi. Kumpel ma 800FI (nie VTEC) i z 3 cm wyższa. Raczej będziesz musiał zmienić przednią szybę lub deflektor dokupić bo
@morfeuszNo1: Jest się na tyle pochylonym, że opierając się na rękach momentalnie będziesz miał skurcze w dłoniach. Muszę wszystko z pleców trzymać. Pozycja bardziej sportowa niż turystyczna. W 800FI jeszcze bardziej sportowa.