Wpis z mikrobloga

@PAQQ: do 40 godzin się opłaca, powyżej 42-43 już jest wyższy podatek. Ja mam między 32 a 40 i podatku płace w okolicach 80€.

A to drugie to koszty eksterytorialne. Czyli masz zwrot części pieniędzy ze względu na podwójne miejsce zamieszkania i ponoszonych z tego tytułu kosztów - tutaj w Holandii oraz w Polsce.
#mrpickles kurde to juz mam 45h a jeszcze na sobote sie zapisałem. Z tymi kosztami to jak to jest? Bo mi ciągle pobierają ok. 50-80€ tego Brutoinhouding ET toes/ov. Zwracają to czy jak? Dzięki za odpowiedź
@PAQQ: kurczę wiec to jakoś inaczej jest... musiałbyś pokazać salarisa by moc powiedzieć co to dokładnie jest. Ja miałem coś podobnego, z tym ze ja dostawałem a nie mi zabierali.

@MarheV: oby tak było, liczę ze za tej rok dostanę chociaz z 1000€ zwrotu. za ostatni tydzień brutto zarobiłem ponad 800€ i podatku zabrali 230€.
@PAQQ: trudno powiedzieć. Poszukam w swoich dokumentach jak wrócę z pracy co to może oznaczać. Niemniej najszybciej wyjaśnia Ci co go jest jak osobiście zapytasz w biurze, wtedy powinni Ci powiedzieć czego dotyczy to odliczenie.

@PAQQ: mieszkanie opłacam sam, mieszkamy we 4 i na głowę niecałe 200€ ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i ubezpieczenie sam, 108€ miesięcznie. Wiec i tak wychodzi dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)