Wpis z mikrobloga

@KingKenny: po 7 miesiącach weszlam w nowy związek i wtedy wciaz tesknilam. Nowy niebieski o tym wiedział. Przestalam to czuc po jakichś 10 miesiacach od rozstania. Ostatnio spotkalam bylego po 10 miesiącach bez widzenia go i jakichs 7 bez rozmawiania i niestety duzo uczuc (zlosci, zalu) na kilka dni wrocilo razem z masa pytan. Ale jakos zycie leci dalej. Nastaw sie na pol roku takiego stanu jak teraz.
@fallout444: no rzeczywiscie xd jemu przeszlo po jakichs 3 miesiacach. I potem totalnie 0 kontaktu z jego strony az mnie #!$%@? ze znajomych wszedzie gdzie sie dalo. Człowiek, ktorego znalam jak nikt, z ktorym planowalam zycie, potraktowal mnie jak gowno. No ale spoko, nam szybko przechodzi :/
@fallout444: moze miales inny zwiazek, moze ona nie marzyla zebys zniknal z jej zycia, moze nie traktowała Cie jak gowno, moze moze moze. Ja do dziś o bylym mysle, do dzis mam dni kiedy mam ochote do niego napisac. Ale mam niebieskiego ktory daje mi wszystko o czym marzylam i nigdy nie zaryzykowalabym związku z nim dla rozmowy z bylym. Obecny niebieski wie kiedy mam ochote do bylego napisac. I szczerze