Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#gry #grykomputerowe #steam
Naszła mnie ochota na Mad Maxa. Wchodzę w Steama, spiewa spbie 25 gb danych. Z moim #!$%@? netem 8 godzin ściągania. No nie bardzo. Więc wchodzę sobie na stronę Fitgirl, akurat wrzucony nowy repack, niecała godzina ściągania, mniej więcej tyle samo czasu instalacja. I już można grać. Dziękuję pani(chyba) Fitgirl.

A steam? Jak w lesie #!$%@?. Czasami mam wrażenie, że niedługo zaczną sie cofać. Chcesz przerzucić grę z kompa na kompa? Baw sie w kompresję na jednym i dekompresję na drugim kompie. Już nawet #!$%@? Origin od EA ma to lepiej zrobione. Chcesz pograć w singlaa? #!$%@?, aktualizacja. W tej apce nawet nie da się ustalić dowolnego limitu pobierania, żeby nie #!$%@?ć łącza reszcie domowników.
#!$%@? sklep? Albo interfejs nie zmieniony od premiery? Tryb offline, który czasami uniemożliwia odpalenie gry single-player only? A grę tylko wynajmujesz? I to do tego za #!$%@?ą(jak na nasze warunki) cenę? Tak, wiem że to po części wina UE.

Wywaliłbym w cholerę, ale jakoś wszyscy wydawcy uparli się na wydawanie gier tam/na innej platformie cyfrowej. Najgorsze jest to, że nie ma zadnej dobrej alternatywy (oprócz olania grania albo przejścia na konsole gdzie nie będzie dużo lepiej). Że niby GOG? Tylko że od groma gier tam nie ma/nie będzie, a ceny wcale nie są lepsze, bo też ustalane przez wydawców.

No i miał być gownowpis o zainstalowaniu gry z pirata, a potem wstawka o chlewie i tak dalej, ale wyszedł mi niezły #buldupy. Nie chce mi sie tego kasować. Czekam na gównoburzę.
  • 9
@Jurigag: Już niedługo :D Ale wierz mi, w miastach niekoniecznie może być lepiej. Jeden znajomy ma neta 600 MB, drugi blok obok ma ledwie 20 i do tego tylko zajebiście obciążone neo. Jakieś 3-4 km dalej inni znajomi cisną na najtańszej opcji, bo nie ma infrastruktury - nie jest to ścisłe centrum, ale rzut beretem do uczelni, szpitala wojewódzkiego i od #!$%@? potencjalnych klientów w domach i blokach. Ale ktoś najwyraźniej
@Shamson ok ale kolega co ma neta 20 Mb to po prostu wiecej miec nie moze czy przy podpisywaniu umowy lub przedluzaniu byl tekst "wiencej mi nie potrzeba interneta, bo nic nie sciagam". Chodzi o to ze ludzie januszuja przy internecie a potem maja zal ze jest za wolny.
@huzarius: Masz ty problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Napisałem o dowolnym limicie. Mamy już 2018 rok, taki feature to dla ogarniętego programisty pewnie dzień roboty, jak nie mniej.
A co do aktualizacji: chciałbym jednak mieć aktualną wersję gry - zawsze cośtam jest poprawione. Ale w sytuacji gdy chciałbym odpalić grę na chwilę, a tej zechce się aktualizacji(bo przecież nie może pobrać sie w tle i zaktualizować później).
Shamson - @huzarius: Masz ty problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Napisałem o dowoln...

źródło: comment_0lkA0FRzO1oHFt9XYkrCQrbp0L76XJGv.jpg

Pobierz