Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, jeśli was na przykład pobiją jakieś sebiksy przy bezczynności policji, nie ważcie się skarżyć na brak działań policjantów, jeśli nie zgłosicie jednocześnie na przykład deptania trawników.

Czy jakoś tak.

NB, #4konserwy, gdzie się ten wasz, ehem, minister dopatrzył symboli komunistycznych u blokujących, "idiototów" czy nie? Jakieś zdjęcie czy coś?

#polityka #bekazpisu #brudzinskicontent #idiotoci #naziole
Pobierz Andreth - Pamiętajcie, jeśli was na przykład pobiją jakieś sebiksy przy bezczynności ...
źródło: comment_kREODQ33qfZCQXKBN8op8xJnrBFwIR7w.jpg
  • 22
@Sagitarius: O, zjawił się adwokat Brudzińskiego. Gdzie te "symbole komunistyczne" w blokujących były? Zdjęcie?

PS Ja tam miana "lewaka" nie uważam za wyzwisko. (Patrz profil). Owszem, mnie pasuje. A z ORP jedni nic nie mają przeciwko czerwonym flagom, inni coś mają i tolerują, jeszcze inni mają i wtedy trzymają się z daleka. Mamy ludzi o różnych poglądach.
@Andreth: spoko bede pamietal ze jak przyjda wybory to nie glosowac na zadna lewice popierana przez ludzi takich jak ty. bo policja wtedy bedzie karac za myslozbrodnie. takie wnioski nasuwaja sie po lekturze lewicowych komentarzy na wykopie.

ps. policja juz teraz beczynnie sie przyglada jak ktos #!$%@? komus spuszcza bo sa #!$%@? bez jaj ktorym latwiej mandaty studentom wystawiac niz bronic obywateli. a ty jeszcze chcesz aby wdawali sie w bojki
@Sagitarius: Za co mam niby "przepraszać" i kogo, zagubione politycznie biedactwo? (Skad ci się Schetyna wziął w tej całej historii, doprawdy nie wiem). Pytam łagodnie i merytorycznie o "komunistyczne symbole" na blokadzie 1 maja, które sokolim okiem wypatrzył min. Brudziński (nie zauważywszy symboli nazistowskich, ani nazioli tłukących się z policją). Ktoś oprócz niego widział te symbole (sierp i młot?) i ma na to dowód?

Czerwone flagi, misiu, nie są natomiast symbolem
@Andreth: oho hipokrytka lewel maksimum. o celtyckie krzyze to drzesz morde ze faszystkwskie ale czerwone flagi to juz tylko lewicowe. jestes takim samym patalachem jak ci faszysci narodowcy. dokladnie te same zalosne argumenty odnosniebsymboliki i tepota umyslowa utrudniajaca krytyczne spojrzenie na swoja grupe. tylko lubisz jak posuwa ciebie w dupe konczita wurst a nie ksiadz. taka roznica.
@paintszopnoob: Wyłuszczajac z tego dość niezbornego potoku świadomosci jedyną czytelną myśl:

o celtyckie krzyze to drzesz morde ze faszystkwskie ale czerwone flagi to juz tylko lewicowe


Symboliką czerwonej flagi posługiwała się w Polsce lewica antykomunistyczna i antytotalitarna: przed wojną PPS, w latach 80-tych np. Ikonowicz. Jeśli znajdziesz mi zastosowanie krzyża celtyckiego w ruchach antyrasistowskich, przyznam, że istnieje tu jakaś analogia.
@Andreth: swastyke przed 2ws uzywaly polskie formacje niezwiazane z nazizmem. m.in. ktorys polk podhalanski. w calej europie swastyka byla uzywana przez wojsko i nie bylwa zwiazana z nazizmem. wiec jesli bijesz po swastykach jako symbolah nazizmu to rownoczesnie bij po czerwonych flagach jako symbolach nazizmu. albo przestan po prostu #!$%@? hipokryto. do bledu i gloryfikowania mordercow sie wiem ze i tak nie przyznasz. nie martw sie onr nop i inni faszysci