Wpis z mikrobloga

#pathofexile jak to jest z tym dropem w party. Gralem z 5 typami i bardziej latalem za nimi niz sie udzielalem i poza paroma alchami nie bylo nic dla mnie osiagalne do podniesienia. Myslalem pewnie kto zabije to jego wiec dolaczylem do innej gry gdzie bardziej ludzie powoli grali i tam mialen okazje wykorzystac szybkosc i zasieg pathfindera i kolesilem jakies 60% mobow pierwszy. Zdziwilem sie bo kazda lepsza mapka albo orb na szaro po zabiciu a nawet po otworzeniu przeze mnie skrzyni. Jak to jest? Dla hosta leci wszystko?
  • 8
@drzuo: od razu pod filmem koleś napisał:

I'm not sure that this is more currency than six very fast players playing MF builds in individual maps, but it certainly is more fun, while being at least comparable in returns.

:)
problemy w party są następujące:
a) gierka nierówno rozdaje loot
b) jak nie masz mfera, albo nie jest w stanie zcullować wszystkiego to tracicie
c) nie spotkałem jeszcze grupy ludzi która
@hematemesis: Taki mf setup najlepiej działa jak masz dedykowaną grupę do farmienia i wszystko wrzucacie do jednego wora a potem dzielicie się kasą. Bo rng może być #!$%@? a każdy jakąś rolę odgrywa. 3x dps, aura bot, curse bot + mf wydaje się dobrym składem. Indywidualnie nie da się osiągnąć tego co w takiej grupie bo musisz coś poświęcić. Oczywiście można klepać mapy w 30 sekund samemu ale wtedy nie zrobisz