Wpis z mikrobloga

@r3pr3z3nt: Pasozytem to jestes ty bo w dupie byles i gowno widziales.
Pracuje w kazdym kraju i jade do nastepnego - do pracy
Masz screeny z rozmow z wlscicielem firmy na ktorych daje mi prace do wykonania, od zaladunku sprzetu dla turystow po montowanie filmow.
Nie zagladasz do dowodow bo wolisz rzucac gownem tam gdzie zawieje..
Myslisz ze przylecialem z Polski na Bali na wakacje i dostalem fuche? Pracowalem w 12
@podrozzamilion: Nie rozsmieszaj mnie - takie podroze jak te twoje zdazylem juz odbyc za wlasne pieniadze - od Afryki, przez Ameryke Pd i Azje, wiec niejednego cebulaka twojego pokroju zdazylem juz poznac w drodze. Nigdy nie zebralem o noclegi, nigdy nie prosilem obcych ludzi o jakies pieniadze w necie, zeby sponsorowali mi podroze, a tez nie sram hajsem i jestem normalnym czlowiekiem.

Siedziales na Bali 2 miesiace ze swoja panna -
@Eddie_Meduza: Daj spokoj, ze tez musiales mi o nim przypominac z rana... Rozumiem żebractwo w skrajnych przypadkach, ale zeby zdrowy chlop urzadzal żebry, żeby pojeździć po świecie [często biedniejszym od PL], a potem srał pod dywan tym, którzy go gościli, to musi być jakiś znak czasów.
@r3pr3z3nt: Brzmi jak, wypowiadam sie na temty ktorych nie poznałem, nie patrze na dowody gdy oceniam, i nie ufam ludziom, którzy robia coś poza komentowaniem innych ;)
Wystarczy spojrzeć na twoje dokonania na Wykopie ;) Milion godzin komentowania zero godzin na własne życie ;)
Twoje zdanie wiele wnosi ;) Za tydzien dorzuc kolejnego hejta i ustaw przypomomnienie, aby komentować zakończone tematy ;)
@podrozzamilion: O, lol, koles na wykopie #!$%@? sie do tego, ze mam konto na wykopie... A ile moje zdanie wnosi to chyba wiesz, bo sam przyleciales na wykop po pomoc, skarzyc sie nam, jak to cie piecze po ostatnich zebrach,

Tez moglbym ci wklejac swoje wywiady w mediach na temat moich podrozy, ale nie mam takiej potrzeby, bo nie jestem ani atencjuszem, ani zebrakiem.