Wpis z mikrobloga

Chciałem założyć konto do testów. Nie udało się założyć własciwego konta, ale założyłem to konto.

#nowekonto

Tak więc:
* Dlaczego login musi zawierać conajmniej 4 znaki? Co jak mój ma 3 znaki?
* Znak "+" w adresie email to norma, ale tutaj trzeba użyć devtools
* Regulamin sprzeczny wewnętrznie odnośnie modyfikacji treści
* Brak definicji spamu, czyli gdybym miał zamiar używać tego konta to skończyłoby się tak jak na reddicie.
Czyż spam nie pojawia się tylko wtedy, gdy poprzez to działanie ktoś ujrzy treść, której ujrzeć by nie chciał / nie miał zamiaru?
Np. ten wpis to spam, to jasne. Konkretne info pod konkretnym tagiem chyba nie...

* Jestem kretynem, bo nie sprawdziłem czy da się mieć 3-znakowy login. Skoro email z + można...
* Przetestuję to co chciałem mimo wszystko ()
* I jeszcze to przetestuję:
  • 9
@TrzyZnaki

Co jak mój ma 3 znaki?

wtedy nie możesz go uzyć ))¯_(ツ)_/¯

* Znak "+" w adresie email to norma

XD ciekawe gdzie, bo obsługuje maile od klientów od dwóch lat i nie widziałem ani razu

Regulamin sprzeczny wewnętrznie odnośnie modyfikacji treści

wow, to żeś im powiedział

Brak definicji spamu,

spam ma definicję, poszukaj jej w necie, nie ma potrzeby powielać jej w regulaminie

Jestem kretynem,

tak

a od siebie dodam:
@TrzyZnaki niestety nie umiesz czytać ze zrozumieniem i to wielokrotnie
1 nigdzie nie twierdze ze nie mogą, tylko, że praktycznie nikt z tego nie korzysta
2 wiem, bo ja umiem czytać ze zrozumieniem. piszesz drugi raz tą mało istotną dla kogokolwiek informację
3 stosuj się w takim razie do tej nieścisłej
4 owszem
@TrzyZnaki: Poprzedni test w poście zakończył się fiaskiem. Do tego czystość tego profilu została naruszona... Oto kolejny test, ostatni chyba.
* Klasyczne: (​‌‍͏)
* R1: 1‫23‬‮456‬789
* R2: 12‎34‏56؜789
* Ruskie: асеорх + һ + ԛу
* Denorm: ąłźńćółę
* Collapse:    ­
* Control: 

‚›

Koniec.