Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 258
Jedziesz sobie pociagiem w 1 klasie i masz nadzieje na to ze podroz bedzie mila i bezstresowa. Otóż nie! Do przedziału wbiła matka z rocznym dzieckiek i hiperaktywną babcią. Najpierw jako ze jestem miły wtarabanilem ich toboły na gore wraz z wózkiem i tym sposobem zajeły wszystkie miejsca na bagaże dla 5 osob. Gdy juz sie usadzili na tylkach babcia nagle zaczela skakać po fotelach z jednego na drugi jakby aie napila soku z gumijagud i przeskoczyła z naprzeciwka na fotel obok mnie zgniatajac swoim kapskiem mojego powerbanka i telefon. Wyciągnela aparat i zaczela cykac fotki matce z dzieckiem. Widac rozpiera ja duma tak samo jak swoim dupskiem rozpiera mi tu caly przedzial. Oczywiscie moje kocie ruchy pozwoliły mi na unikniecie deptania mi po butach. Ale nie na dlugo. Po 10 min dziecko sie zesralo i babcia zgarnela je pod pache i wyniosla z przedzialu deptajac po mnie. Potem wrócila z tym małym poyworkiem i rozpoczęli biesiade. Bułki jajkiem, bebiko dla malca. Oczywiscie usiasc na dupie i zjesc jak czlowiek nienpotrafi tylko skacze po fotelach i wydziera jape. Kapie mu z mordy tym przecierem pomidorowym czy co tam dzieci jedza. Oczywiscie musze niezle wywijac nogami breakdance zeby mi nie kapło na buty xd Gdy sie juz pożywili babcia sciagneła buty i wyciagnęla swoje giczały na fotel obok mnie. Czy ci ludzie maja wogole rozum i godność jakas w sobie? Coś tam mruknela ze jak dobrze rozprostować te kulasy i przewietrzyc. W przedziale zeobila sie taka duchota wiec zaproponowalem by otworzyc okno. Oczywiscie sie nie zgodzily bo bejboszek śpi i sie obudzi. Jedno jest pewne, dzieciak przynajmniej zjadl i zasnal a babcia #!$%@? maniane skaczac po fotelach. Cyknalem nawet fotke. Pisze ukrywajac sie w kiblu.

#zalesie #pkp #podrozujzwykopem #heheszki z #polak #nosaczsundajski ehh
Pobierz Hrrr_tfu - Jedziesz sobie pociagiem w 1 klasie i masz nadzieje na to ze podroz bedzie...
źródło: comment_mapyJMpeSiQ9eD5bUdKwX5HpSePZif5m.jpg
  • 64