Wpis z mikrobloga

Diablo 3 na pc samemu, czy na ps4 co-op z kumplem? Jak wygląda rozgrywka? We dwóch leci się fabułę czy jak?
Nigdy nie grałem w żadne Diablo, ale ostatnio jak szukałem czegoś w co pograć (najlepiej z kumplem) to natknąłem się właśnie na Diablo 3 i bardzo mnie to zaciekawiło nie powiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
#diablo3 #ps4 #rpg #gry
  • 8
@ten_co_uciekl: rots dodaje 5 akt ktory generalnie jest tylko walka z bossem jezeli chodzi o fabule. pewnie dodaje tez mase przedmiotow itp. ja kupilem eternal collection za 99 pln w promce na ps store, wiem ze komputronik tez mial w podobnej cenie
@ten_co_uciekl: na ps4 jest tylko wydanie Reaper of Souls które na pewno jest płytowe oraz Eternal collection(w pssstore kosmiczne 289zl) ktore zawiera tylko dodatkowo necromante. Bierz pudełko taniej wyjdzie niż psstore i jak się wkręcisz kupisz sam dodatek przebudzenie nekromanty za 63zl.
@Muci3k, @Ever_Ns: No i elegancko. Właśnie napisałem do gościa na gumtree który ma do sprzedania w zajebistej (podobno) kondycji płytę Diablo 3: Reaper of Souls za 55zł. Także będzie grane i to zapewne srogo! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzięki za pomoc.
Zamykam temat.