Wpis z mikrobloga

Ja już nie mam sił, pozwólcie ze podziele się z wami moją historią.
Byłem z dziewczyna 7msc, po pierwszym miesiącu #!$%@?ła kolbe byłemu i chciała się z nim #!$%@?ć i dowiedziałem sie o tym po 4 miesiącach od jej byłego XD zrobiłem inbe jak #!$%@? i wtedy też powiedziała mi, że jakiś chłopak ją zaczepił i dał jej numer i rozmawiała z nim 2 razy przez telefon i nic o tym nie wiedziałem, myśle #!$%@? obiecywała, ze sie poprawi i nic takiego nie będzie miało miejsca to uwierzyłem i widać było, że mówi to szczerze.

Następna sytuacja po 5 miesiącach (dowiedziałem się po miesiącu w kłótni), że jakiś chłopak do niej zagadał w autobusie i później dodała go na insta, on do niej napisał na fb i pisali sobie ukrywając to przede mną, umówili się na spotkanie i na końcu dał jej całusa. #!$%@?łem sie mocno, że jest nieszczera bo mówiła mi takie rzeczy kilka miesiecy po i jak dopiero powiedziałem, że chce zeby była szczera to mówiła mi to, powiedziałem ze to ostatnia szansa jaką jej daje.

W 7 miesiącu związku poszła na impreze i dzwoniła do mnie zapłakana, mówiła dziwnie, myślałem że coś sie stało więc jade, przyjeżdzam ona płacze i mówiła, że to dlatego bo się psuje między nami, proponowałem, że ją odwioze mówiłem coś z 10razy, ona cały czas twierdziła, że zostaje więc ok, pojechałem i w drodze 3 telefony od niej "czy już wracam i czy ją wezme" to mówie, że tak a ona dalej że nie musisz po mnie przyjeżdżać XD to #!$%@? pojechałem i obrażona pisze czemu ją nie wziąłem XDXDXD kilka dni po powiedziała mi co się stało, okazało się, że przed moim przyjazdem całowała się z jakimś chłopakiem i jak ja pojechałem to też się całowali, pytam sie dlaczego sie całowali jak ja pojechałem, a ona ze dlatego bo jej nie wziąłem hahahah wtedy zwątpiłem w kobiety XD i powiedziała mi o tym dlatego, że bała się o to że koleżanki powiedzą mi o tym, dlatego powiedziała.

Powiedzcie mi jak żyć, pocieszcie jakoś (,) #zwiazki #feels #zdrada #bolecnaboku
  • 19
@PancernyOdbyt: Czemu Ty jeszcze z nią utrzymujesz kontakt ? Weź się z nią spotkaj, powiedz że koniec z nami i elo..

Bo odnoszę wrażenie że nie robisz tego specjalnie, tzn nie masz fantazji że twoja dziewczyna #!$%@? się z innymi i cie nie szanuje. I nie chcesz tego.