Wpis z mikrobloga

@KrystJan i sklepikarze zadowoleni bo późna godzina zakazu jest akceptowana i sopocianie zadowoleni bo mają swój zakaz co walczy z rzygami na ulicy.

Na papierze wykaże się sukces jakimiś z dupy statystykami i jakoś ten czas na tej wsi zleci.
co to ma zmienić? o 2:00 Ci co mają pić są już w klubach


@loquezmk: ja np. po klubach nie chodzę i wiele wiele innych osób też

i sklepikarze zadowoleni bo późna godzina zakazu jest akceptowana i sopocianie zadowoleni bo mają swój zakaz co walczy z rzygami na ulicy.


@lennyface: no super, a od 6 rano do 2 w nocy już będą rzygi dalej xD to tylko utrudni zakup a
@KrystJan mnie to rybka, kupi się butelkę więcej. Z jednej strony rozumiem mieszkańców głównych ulic, niedzielny poranek to #!$%@? horror a z drugiej takie zakazy obchodzi się jeszcze przed rozpoczęciem godziny prohibicji.
Ludzie domagali się reakcji i rada zareagowała tak żeby przy wyborach dobrze wyglądało.
@lennyface: to jest tak bez sensu jak zakaz handlu. Gówno to zmieni a tylko utrudnia. Ludzie dalej będą rzygali, szczali i srali gdzie popadnie i nie zmieni to jakiś śmieszny zakaz na 4 godziny. Będą chlali do 2 w nocy i o tej godzinie kupią zapas alkoholu i zrobią to samo. Policja też gówno działa, pełno #!$%@? grup, ktoś tam kogoś zaczepia, ktoś szcza na chodnik, a ja dostałem mandat bo