Wpis z mikrobloga

@Dzida_przeznaczenia: Pokaż mi sezon w którym Messi nic nie pokazał. Pewnie mi zaraz wyskoczysz z jakimś rzekomo słabym, w którym okaże się że strzelił 40 bramek i zaliczył 20 asyst xD. Nauczcie się że Messiego można mierzyć porównując go tylko do siebie samego, ewentualnie do Ronaldo, natomiast złotej piłki nie. W kategoriach ludzkich każdy jego sezon od 2009 to był zupełnie inny poziom od innych.
@Eoon: Ale że co? Przed sezonem ustala się, że Messi i Ronaldo będą prezentować poziom nieosiągalny dla innych? Co z tego że Sneijder czy Iniesta wygrali więcej, skoro to jest nagroda indywidualna. Indywidualnie Messi nie miał i nie ma sobie równych(ewentualnie czasami Ronaldo).
@Dzida_przeznaczenia:

NIC NIE POKAZAŁ


53 występy i 47 goli, bez repry, nawet mi się nie chce szukać ile wtedy zrobił asyst. To jest tak kosmiczny wynik, że Wesley może się cieszyć, że przegrał z tak 'słabym' Messim...

JA #!$%@?, ALE SIĘ ZDENERWOWAŁEM, EH
@kochamcieKK2 wszystko zależy czy wygrają LM i co zrobi Egipt na MŚ. Ronaldo ten rok kalendarzowy też ma niczego sobie. A może się okazać, że ktoś z całkiem dobrym sezonem wygra MŚ i to on dostanie złotą piłkę, np Neymar czy Kane