Wpis z mikrobloga

hej,
gdzie dostane najtaniej markowe okulary przeciwsloneczne?
czy szukac tylko online czy jest szansa ze lokalnie moge cos znalezc?

myslalem o Raybanach RB 4181

ciezko znalezc sklep ktory mozna jednoznacznie ocenic jako zaufany
ale te wydaja sie miec sporo pozytywnych opini
Optyline.pl
i
www.edel-optics.pl

w visionexpress chcieli za nie 850zl ale tu widze sa za 400-500

bede wdzieczny za pomoc
#okulary #rayban #modameska
  • 11
@chizuke: najtaniej to w outletach np. aurore.pl
Edel i VisionExpress to zaufane sklepy, choć Edel czasami wysyła zza granicy (głównie Niemcy) więc może być dłużej niż z dnia na dzień

Ale generalnie Raybany są przereklamowane, to już nie ta sama jakość co kiedyś. W cenie do 400 zł można znaleźć znacznie ciekawsze i lepiej wykonane okulary właśnie na wspomnianym aurore.pl np. Persole.
@niezwornowazony: sprawdze ta aurore, dzieki

ja tylko dodam ze nie zalezy mi wcale na samej marce RB i nawet nie podoba mi sie ze na bokach jest dosc spory widoczny napis RayBan, ale z takich czarnych dosc minimalistycznych one najbardziej mi podpasowaly. byly jeszcze Tommy Hilfigera, ale one z jednej strony mialy po boku mialy paski w kolorze logo...
@chizuke: Persol to jest co najmniej klasa wyżej od RB, Tom Ford również. Ciekawe okulary są też Montblanc, Carrera (jedna z ciekawszych marek w tym segmencie), Porsche i Mercedes. Alexander McQueen ma również ciekawe kształty, ale nie dotykałem.

Marki modowe bym sobie odpuścił bo to są w większości okulary warte 150-200 zł, w cenach wielokrotnie wyższych.
@niezwornowazony: ale widze ceny persoli sa tez dosc wysokie, ja to celuje raczej do 500 zl,
chociaz na tej stronie aurora akurat jest ten model RB ktory mialem okazje przymierzyc w visionexpressie, i faktycznie w VE 850zl a tutaj 450, spora roznica

z tych co wymieniles to do mojego budzetu lapia sie Carrera, i faktycznie tam jest sporo fajnych - mi sie podobaja prostokatne czarne oprawki bez zbednych dodatkow, ale to
@chizuke: Carrera to super stosunek jakości do ceny, szczególnie na wyprzedażach, a okulary te były niegdyś bardzo popularne, nosili je m.in. Leonardo Di Caprio i Brad Pitt ( ͡° ͜ʖ ͡°) RayBany to dzisiaj mainstream, do tego ilość podróbek przekroczyła dawno wartość krytyczną i co drugie okulary z tym logo to fake

Persole na wyprzedażach są z reguły w okolicach 500-550 zł, a na Aurore dodatkowo można
@niezwornowazony: to niestety prawda, RB poczatkowo dla hipsterow a teraz mainstream i pewnie ludzie czesto swiadomie kupuja podrobki zeby pokazac sie na miescie
i to mnie tez od nich troche odrzuca.. a mi sie glownie podoba sam ksztalt tego modelu, chociaz nie jest on az tak unikalny tak naprawde

a jaki zakres negocjacji jest dopuszczalny?
@chizuke: najlepiej jest jak znajdziesz gdzieś za granicą taniej, i im podrzucisz link, nawet ebay itd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie negocjowałem, ale kolega brał oprawki i wiem, że dostał 10% na dzień dobry, a potem mu dorzucili jeszcze do zamówienia voucher na 100 zł na następne zakupy