Wpis z mikrobloga

  • 6
Stoję przed dylematem - dostałem propozycję wyjazdu na ampy do Lublina, jednak myślę, że nie jestem gotów jeszcze startować w takich zawodach.
Jak ktoś to czyta to 5!
Dalej.
3 maja ćwierćmaraton w pobliskiej miejscowości i zastanawiam się czy nie wziąć udziału i może w godzinę przebiec, o ile udało by mi się.

6 maja wings for life w Poznaniu na który to zapisałem się już w październiku ubiegłego roku.

13 maja City Run 5k - bieg towarzyszący podczas 6 PKO półmaratonu w Białymstoku. Tutaj chciałbym przebiec w 25 minut lub lepiej jeżeli dałbym radę.
To tyle pozdro, bo i tak tego nie czyta. A fajnie coś dopisać do zdjęcia i aktualnego biegania i różnych startów.

#sztafeta
429858,63 - 3 - 3,82 = 429851,81

itec - Stoję przed dylematem - dostałem propozycję wyjazdu na ampy do Lublina, jednak...

źródło: comment_7Ja9Khf7f6Z7KRTSqr0JaNY6wpqPoT1r.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@itec: Wypraszam sobie, ja czytam. :P

I dawaj ten ćwierćmaraton! Przebiegniesz sobie na ile będziesz chciał/mógł, bo inaczej to się będziesz zastanawiał co by było.
  • Odpowiedz
@itec: Jak dostałeś propozycję to chyba nie jesteś taki najgorszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poprzeglądaj sobie wyniki z tamtego roku i zobacz czy jesteś gotowy, tam jest szeroki zakres osiąganych wyników przez zawodników ;)
  • Odpowiedz