Wpis z mikrobloga

Promocja pizza hut
uwielbiam takie tłumaczenie swojej pazerności przez ta firmę

Puenta zakończenia promocji

Daliśmy wam taniej ale wygląda na to ze sprzedawaliśmy wam syf którey kupowaliście w bardzo dużych ilościach a nam się to nie opłaca wiec skracamy promocje i będziemy wam sprzedawali znowu w kosmicznych cenach ale za to w lepszej jakości
#januszebiznesu #pizza #oszukujo
źródło: comment_8y4LtybD7wEraprOlnWhsvdUnoPrYNC2.jpg
  • 17
@Lorenzo_von_Matterhorn To chyba jest problem miedzynarodowych korporacji ogólnie. Jeżeli mają zunifikowane ceny (powiedzmy, że na cały kontynent) to wszedzie płacisz za pizze 10 Euro. A 10 euro w takiej Francji to jest całkiem spoko cena, w Angli jeszcze mniej bo chyba 7 funtow wychodzi, a w Polsce to jest już drogo. Z Mc Donaldem jest chyba to samo, płacić za cheesburgera 1$ a płacić 4 zł to różnica.
@Lorenzo_von_Matterhorn: w czasach studenckich pracowałam w Pizza Hut. Naokoło co najmniej 10 dobrych pizzerii z 50% niższymi cenami, a ludzie i tak przyłazili do PH. Bardzo często turyści bojąc się lokalnych knajp przychodzili do sieciówki. 4-5 osobowe rodziny potrafiły zostawiać po 250-300 zł. ZA PIZZĘ! Ludzie nigdy nie przestaną mnie dziwić :P
@Lorenzo_von_Matterhorn:
@jaroslaw-nitko:
@graf_zero:
koszt wyprodukowania redbulla to 40gr, a ile kosztuje... Dodatkowo w tym przypadku płaci się za usługę, a nie sam produkt, ceny są normalne, przynajmniej dla mnie. Byłem parę razy w ph w okresie trwania tej promocji, ale nie korzystałem, bo jadłem w lokalu. Jedyne co zauważyłem to mniej ludzi i pewnie o to chodziło. Ludzie zamiast siedzieć w lokalu i wydawać pieniądze brali na wynos. Wątpię,