Wpis z mikrobloga

@pabloAntonio: Nie muszę, akurat bawię się w developing na Kodi i wiem jak to działa na każdym z systemów :) I mogę Cię zapewnić, że jeśli działa na telefonie z Android to i na telewizorze z Android będzie działać tak samo o ile nie zablokowałeś aplikacji uprawnień dostępu. Jeśli Ci nie działa i wrzuca błędy to pierwsze co powinieneś zrobić to pokazać log błędów a nie zacząć rzucać wyzwiskami :)
@pabloAntonio Właśnie sam się podsumowałeś, prosiłeś pierw o działające repo. Podałem Ci skąd wziąć samą aplikacje bez pobierania repo, a Ty wyjeżdżasz czy testowałem na AndroidTV bo przecież tam nie działa.. Logów pokazać nie chcesz.. Widocznie nie wiesz czego już chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xulek: szczerze mówiąc sam znalazłem bez waszego głupiego #!$%@? o google i elektrodzie. Myślałem że ktoś szybko podrzuci zanim znajdę bo wiele z nich nie działa. W sumie co do twojej osoby niepotrzebnie miałem pretensje, ale za takie #!$%@? typu poszukaj w google powinni kastrować
@pabloAntonio: No i fajnie. Cieszę się, że działa i się opamiętałeś ale mniej agresji na przyszłość. Jakbyś miał jakieś problemy to mogę pomóc na pw :) I nie dziw się, że ktoś Ci podaje google.pl jak tak łatwo było tą wtyczkę znaleźć :P Chociaż sam tego nie lubię jak ktoś tak robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)