Wpis z mikrobloga

Sprawa ma się tak że na spotkaniu usłyszałam wszystko to czego się spodziewałam. Tego, że sprawę z przełożoną da się załatwić, porozmawiać, tak to jest na początku w nowych relacjach itepe itede. Co do zarobków to "jak się wyrobię i nabiorę doświadczenia to i stawka będzie wyższa". Poza tym od czerwca mam trochę rzeczy na głowie i ciężko mi by było pogodzić tak absorbującą pracę z resztą zajęć i mam możliwość pracy zdalnej ale kiedy tak pracowałam kilka razy to dostawałam jakieś jedno zlecenie więc to bieda. Ogólnie szefowa była bardzo miła, ale no nie dla mnie ta praca, w takiej atmosferze, nie będę cały czas tyle pracowała żeby zarobić "coś", cały czas słuchała że wszystko robię źle (mimo tego, że dopiero się wszystkiego uczyłam). Dużo stresu mnie ta praca kosztowała, dużo razy siedziałam po nocach robiąc zlecenia i potem miałam jeszcze naukę na uczelnię. Mam czas na zastanowienie się, ale powiedziałam że nic nie obiecuję bo decyzja już praktycznie podjęta. W następnym tygodniu powiem to ostatecznie.
  • 131
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (1734)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Obserwator_z_ramienia_ONZ @Wilfart @satiata @Ksiaze_stulejko10cm @Starakur_a @aks_762 @turtelian @pszy @Marcin_933 @fan_comy @zacxar @bialegomisa @hipotrofia @antekgun @Nadmanganian_Mirasu @alelis92 @Amnessia @wolnapalestyna @szerszenhm @Czarna_Eminencja @Zamotamozalny @kptant @Quantuum @Maklerio @ldldld3 @Kotlet-Schabowy @Nivele @PiccoloColo @stopyantylopy @sorhu @erwit @pingwinowa @Tosiek14 @CaptainCrazy @
@Alicjas45: Uważam że nie masz się co zastanawiać nawet. Żadnych konkretów tylko "jak się wyrobisz". Rzucenie bliżej nieokreślonego terminu to może być 3 miesiące a może być 11.

Ja kiedyś zaufałem szefowi jak powiedział mi że dostanę podwyżkę jak się wyrobię i czekałem 9 miesięcy, gdzie w miedzy czasie upominałem się 2 razy o bliższe określenie. A skubany nie chciał się określić co znaczy dokładnie "wyrobienie" ;)
@Alicjas45: Bądź twarda, będzie Cię zwodzić, że jeszcze chwilę potrzebujesz na wyrobienie. Jeśliby jej zależało to nie zastanawiałaby się nawet czy dać podwyżkę. To jest zwykła gra na zwłokę.