Wpis z mikrobloga

@eremsc: no więc tak:

- jak oceniasz zakup, tak ogółem w stosunku do wydanej kwoty?
- czy nadaje się do gier?
- jak z jakością obrazu (kontrast, nasycenie, ostrość)
- czy jest głośny?

Jak sobie jeszcze o czymś przypomnę to zapytam :)
  • Odpowiedz
@onionhero: Jak oceniam zakup? Ciężko mi porównać, bo to pierwszy projektor. Oglądam na nim filmy, nie gram w gry. Ogólnie jest całkiem OK. Z minusów to ostrość na rogach, nie jest jednakowa. Jak ustawie prawy dół dobrze, to lewa góra rozmazana i odwrotnie. Musi być coś pomiędzy. Przy filmach to nie przeszkadza, gorzej jak np. przeglądasz mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) O kolorach nie chce na razie
  • Odpowiedz
@eremsc: to też będzie mój pierwszy, o ile kupię. Nie wymagam od niego za dużo, bo czego wymagać za taką kwotę. U mnie też ściana, choć na razie ciężko mi oszacować odległość od niej, lecz myślę że będzie podobnie. Kupowałeś pod niego jakiś uchwyt?
  • Odpowiedz
@onionhero: Gearbest, miałem jakiś kod na -8$, ale wysyłka kosztowała 20$ (priority line). Musisz poszukać/popytać ludzi
A co do ekranu projekcyjnego, bardzo łatwo można go zrobić samemu. Cienka płyta HDF do kupienia w castoramie itp. pomalowana Tikkurila H499. Dla wzmocnienia płyty żeby się nie wyginała kleisz profile pod zabudowę karton gips. Miałem gdzieś foto jak to wygląda, musiałbym poszukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eremsc: no właśnie ja tak polowałem też na tego Alfawise X, ale ten koszt wysyłki mnie zniechęcał. Ostatnio wrócił do normy, bo 3$ za Priority ale nie miałem kasy. Jak ja otrzymałem to cena skoczyła z 155 na 164 i 5$ za Priority. No i czekam na razie na lepsze czasy chyba bo to w sumie to samo co 148 które było z kuponem + 20$ za przesyłkę. Co do fotki,
  • Odpowiedz
@eremsc: czy u Ciebie też dominuje kolor czerwony? Nawet jak zjadę w ustawieniach na minimalne wartości to i tak ciągle przebija. Najbardziej się to rzuca w oczy na ludzkich twarzach. Znalazłbyś moment, żeby uchwycić jakieś zbliżenie twarzy na fotce?
  • Odpowiedz
@aczikibom: Także lipa bo nie bede slac calego gowna do Spain za 70 cebulionow i jeszcze powrot...
We would like to extend our apologies for this inconvenience.

Kindly refer to our warranty policy here: https://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html
Please see our terms and conditions here: https://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html

After reviewing your case, please review our possible solutions below: Return the item to our third party sellers address in Spain.


Once they receive your returned package we
  • Odpowiedz