Wpis z mikrobloga

@kamien23: a potem:
Użytkownicy Androida: beka z Apple
Samsung: wyśmiewamy Apple
...
Samsung: wywalamy najbardziej podstawowe funkcje
Użytkownicy Androida: zajebisty ruch Samsunga, propsy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 17
@looklikelance stary, słuchawek bezprzewodowych używałem zanim użytkownicy Apple się dowiedzieli jak bluetooth można używać, a mimo to telefonu bez Jacka nie kupię. Wiesz, że słuchawek bt można bo używać nawet gdy istniał Jack? XD tak więc twój argument jest inwalidą umysłowym i fizycznym.
W jaki sposób uzasadnisz usunięcie Jacka? Przecież to czysty skok na portfele idiotów wystarczająco naiwnych by nabrać się na ich śpiewkę.
  • Odpowiedz
@vind: dla mnie spoko, mocno wspieram apple i kupię każdy telefon bez Jacka, bt to przyszłość :)
A ze sprzedają najwiecej modeli to zaraz jack zniknie tez z androidów. Zreszta, już znika.
  • Odpowiedz
  • 5
@Rabusek co w nim przestarzałego, jakość bardzo dobra, przesyła dźwięk i zasila jednocześnie. Nie podlega zakłuceniom, każdy profesjonalny i nieprofesjonalny sprzęt możesz do niego podłączyć.
  • Odpowiedz
  • 2
@Rabusek oh come on, spójrz w inne moje wpisy i znajdź błąd xd Też używam bt ale nikt mądry nie powie, że usuwanie jakiejś opcji z telefonu jest zaletą. Bt ma o wiele gorszą jakość dźwięku, jak się ma dobrą jakość dźwięku z telefonu i dobre słuchawki to cholernie słychać to. Na dodatek słuchawki (przynajmniej moje) trzymają tylko 20-30h na baterii, padnie to problem, a kablem można podłączyć zawsze.
A bt jest
  • Odpowiedz