Wpis z mikrobloga

@PepeXD: Zawsze mam bekę, jak ktoś broni tego #!$%@? designu. Po co móc jednocześnie ładować i używać myszkę, skoro zamiast tego może zajebiście wyglądać XD
  • Odpowiedz
@r3pcak: o czym w takim razie dyskutujemy? Jakoś nie mam problemu z ładowaniem tej myszki. Raz na jakiś czas przypomni, że zostało kilkanaście procent i wtedy ją podłączam np.na noc i... problem z głowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PepeXD: Nie było, żadnego powodu, żeby gniazdo ładowania było z przodu - to niezaprzeczalny fakt. Przecież to się MUSI opierać na kablu (albo mieć jakąś podstawkę lub być do góry nogami i się rysować), żeby się ładować. Nieważne jak dobra jest ta myszka - była by lepsza z gniazdem ładowania z przodu.
  • Odpowiedz
@r3pcak: a po ładowaniu przez minutę możesz korzystać z niej cały dzień. Nikomu tak naprawdę to nie przeszkadza, dużo gorzej by było, gdyby była na wymienne baterie i trzeba by było dygać do sklepu po nowe, jak się nie ma zapasowych.
  • Odpowiedz
Akurat umiejscowienie portu jest w porządku - przez kilka minut podładujesz i masz baterii na cały dzień, a myszka już kilka dni wcześniej krzyczy, że domaga się ładowania. Jak już macie się o co czepiać to o samą ergonomię - jest #!$%@? niewygodna. XD
  • Odpowiedz
@Basteq: Mam jednego ziomka, który krytykował umiejscowienie portu USB-C w Nintendo Switch (też jest badziewnie od spodu, ale to z racji stacji dokującej), a sam korzysta z tej myszki i innych iSprzętów xD
  • Odpowiedz
@r3pcak: o czym w takim razie dyskutujemy? Jakoś nie mam problemu z ładowaniem tej myszki. Raz na jakiś czas przypomni, że zostało kilkanaście procent i wtedy ją podłączam np.na noc i... problem z głowy ( ͡º ͜ʖ͡º)


@PepeXD: Ja #!$%@?, ajfonowcy sobie zawsze wszystko zracjonalizuja... Np. wydanie 5000 zł na telefon, którego nie można jednocześnie ładować i słuchać z niego muzyki (no chyba że z
  • Odpowiedz
@kobiaszu: masz pokazane naładowanie baterii. Równie dobrze mógłbyś wziąć pierwszą losową myszkę na baterię i powiedzieć, że akurat grasz w klanówkę, a musisz wymienić baterie. Twój argument jest inwalidą. Jeśli nie możesz poczekać chwili, to każda bezprzewodowa myszka będzie problemem.
  • Odpowiedz