Wpis z mikrobloga

@rolfik_r1: Ja się #!$%@? przeważnie, bo niektóre dzbany nie potrafią nawet trójkąta wystawić, a zdarzają się nawet takie perełki, że nie wystawi i stoi przed otwartą maską. ¯\_(ツ)_/¯ i nie da się takiemu wytłumaczyć, że to niebezpieczne.
@monteskjusz: nie po to mam assistance, żeby otwierać maskę na ekspresówce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś jak gumę złapałem to tez dzwoniłem - przyjechał facet osobówka, obstawił pachołkami i wymienił koło.
@gzyms4u: a nawet myślałem, żeby założyć, ale jest tak #!$%@?, ze nic by nie dała ( ͡º ͜ʖ͡º) Poza tym i tak mnie nie widać, bo siedzę na betonowym czymś,
Pobierz rolfikr1 - @monteskjusz: nie po to mam assistance, żeby otwierać maskę na ekspresówce...
źródło: comment_E2sB7yQpWidcN52IDvVdHLvaMJQGSrpY.jpg
@IgorK: mój mechanik obstawia, ze to jakaś pierdoła jest, możliwe, ze jakiś waż wyskoczył. Szkoda, ze to się stało 500m za MOPem, a nie przed bo może na MOPie bym sam ogarnął.
@IgorK: ten chyba z fabryki wyjeżdżał max 109KM, później były 136 i ~160, ale to już 16v, mój jest 8v. Mój jest skręcony na niecałe 160 według hamowni. W profesjonalnym zakładzie, a nie u Mirka w szopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)