Wpis z mikrobloga

#staregry

Pomóżcie, szukam trzech gierek na Pegasusa :(

1) Pamiętam, że było się jakimś gościem, chodziło się lewo/prawo i z tego co pamiętam dało się w drzwi "w górę" ( jeśli wiecie o co mi chodzi :D ) wchodzić i chyba klimacik też dość mroczny był..

2) Było się takim kowbojem, widok z góry zupełnie, pamiętam , że w 1 lvlu chyba chciałeś swoją pannę uratować a ją porwali takim pociągiem i nie mogłeś go złapać..

3) Platformówka, o której pamiętam, że miało się swobodę w poruszaniu się między planszami i nie pamiętam dokładnie celu tej gry, chyba nawet nie umiałem w to dobrze grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomuszcie (,)
  • 22
  • Odpowiedz
@Ryzu17: 1. niee, chodziło się facetem i generalnie widok był taki, że był jeden tor poruszania się , nie do końca to była platformówka :P I pamiętam, że nie miałem do tego specjalnej dyskietki, była na tych wszystkich 9999999 in 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. No wiem :/
  • Odpowiedz
@Reniferus pamiętam ze jakos szło się po dachu by wrócić do pociągu i jak sie doszlo do lokomotywy to pociag sie rozpinal i potem sie planszy chodziło z widokiem z gory tak jakby, wchodzilo do jaskiń po klucze i skakalo sie w nich po gejzerach widok
  • Odpowiedz
Platformówka, o której pamiętam, że miało się swobodę w poruszaniu się między planszami i nie pamiętam dokładnie celu tej gry, chyba nawet nie umiałem w to dobrze grać


@alex-fortune: Ej a ja kiedyś grałem w tą grę gdzie się sterowało gostkiem i on potrafił skakać i chodziło się chyba w prawo i były jakieś punkty. To było chyba w kosmosie, albo i nie, a potem to go nie widziałem bo skręcił
  • Odpowiedz