Wpis z mikrobloga

#motomirko #motocykle
Hej, mam problem ze spodniami motocyklowymi na codzień. W zeszłym sezonie jezdziłem w jeansach motocyklowych, ale podwijały się strasznie do góry. Zrobił mi się od tego jakiś ucisk pod kolanem, nie mogłem chodzić, a co gorsza jeździć na motocyklu. W tym sezonie do pracy zakładałem zwykle jeansy, z jakimś tam streachem, że niby elastyczniejsze. 2 tyg jazdy i znów ból pod kolanem.
Kupiłem nawet regulowane podnóżki, żeby noga była mniej zgięta w kolanie, ale to nic nie pomogło.

Jak jeżdżę w drugich, typowo motocyklowych spodniach z cordury, to jest ok.

Macie jakieś pomysły na spodnie motocyklowe z cordury albo bawełny, tylko żeby wyglądały na cywilne? Ewentualnie jakiś patent, aby nie podwijały się tak pod kolano? Nie mam ochoty codziennie zmieniać spodni przed i po pracy.
  • 6
@Gixaar: Myślałem o tym, ale za bardzo nie wiem z czego zrobić taką wstawkę. Jeszcze tak, żeby spodnie wyglądały dalej na normalne.
@kefas_safek: Przy tej temperaturze, co teraz, bez problemu idzie wysiedzieć w pracy w jeansach motocyklowych. Nie mam za bardzo gdzie się przebierać. Ch*j mnie strzela, jak sobie pomyślę, że musiałbym się chować gdzieś po kiblach żeby zmienić spodnie. Dochodzą do tego róźne sprawy, które załatwiam po pracy. Lubię