Wpis z mikrobloga

Wyszedlem znowu z piwnicy zeby cos kupic, ale ze wszystkie sklepy oprocz jednego byly zamkniete zrobilem dluzszy spacer. Zaczelem sie zastanawiac co sie stalo, czy #!$%@? nagle wszyscy mezczyzni urosli o 10-15cm w ciagu roku bo...

Doslownie 90% mezczyzn bylo wzrostu 1.85-1.90. Czy to normali mezczyzni, czy jacys pijacy po 40 czy dzieciaki (hehe to oni moga mnie teraz tak nazywac dotykajac mi czolo czy brode z zakolami) z gimbazy/licbazy. Nigdy nie czulem sie az tak karakansko jak przez ostatnie 30min. Warto dodac, ze polowa kobiet tez jest cholernie wysoka nawet ponad 1.8m, a jak sa jakies niskie to co i tak sa z chadem 1.9m.

Co oni dolewaja do tej wody? Mowiliscie zebym wyszedl z domu, zeby wyjsc z przegrywu. To wyszedlem i nigdy tak sie nie zdolowalem jak teraz, wszystko przez te #!$%@? #!$%@? geny manleta 178cm ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz mimimum zeby czuc sie mezczyzna to jest 185cm i niedlugo bedzie za malo.

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #depresja #tojuzkoniec #wroclaw #zalesie #gownowpis
  • 18
@corinarh: widze, że wiesz więcej o mnie niż ja sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) otóż moje życie matrymonialne nie istniało do wieku 21-22 lat nie licząc kobiety którą w wieku 19 lat poznałem online i która skwitowała mój wygląd słowami "inaczej sobie ciebie wyobrazałam" i zakończyła znajomość SMSem. A mój wzrost tylko uwypuklał moją otyłość. A byłem tak spasiony, że kiedyś złamałem krzesło w poczekalni u dermatologa.
@niezwornowazony: No dobra ale jak bysmy oboje wyszli z chorob psychicznych i nadwagi i bysmy poszli podrywac lochy w klubie, na ulicy czy na tinderze to TY dzieki swojemu wzrostowi zawsze bedziesz atrakcyjniejszy niz ja. Z twarzy tez pewnie jestes przystojniejszy.
Nawet jesli sie pozbieram do kupy to i tak nic to nie da bo jestem odpadem genetycznym i nic z tym nie zrobisz.
@zarejestruj_siewczoraj: Pochodzilem ze srednio zamoznej rodziny, nigdy nie bylem glodny, bylem dobrze ubrany. O moj rozwoj raczej dbano, ale co z tego jak ojciec mnie porzucil i pewnie dlatego to odbilo sie na mojej psychice, mialem problemy z nawiazywaniem znajomosci juz od podstawowki, od przedszkola bylem przesladowany za to ze bylem gruby.
@corinarh: no i po co umniejszasz wszystko do tego jednego #!$%@? czynnika wzrostu. Wyobraź sobie, że mam kumpli karakanów, takich po 170 którzy mają kobiety/żony. Ty też przez swoje życie nigdy nie widziałeś faceta niskiego wzrostu z kobietą? Serio?Mam rudego kolegę, z wielkim bebzunem jakiego w życiu nie widziałem, a do tego z małym penisem (nie pytaj skąd wiem...) a udało mu się wyrwać modelkę. Dziewczyna typu botox, ale gość pomimo
@corinarh: Pisałem raczej w kontekście rozwoju fizycznego, i tego jak bieda odbija się na zdrowiu i innych aspektach. Ja pochodziłem z biednej rodziny, jadło się momentami ziemniaki i chleb z margaryną i ketchupem, przez co jestem jeszcze niższy od ciebie bo mam 175-6 cm. Z zamożnych rodzin które znam, gdzie dziecko rozwija się w normalnej atmosferze, dzieci są zawsze powyżej średniej jeśli chodzi o wzrost. Zresztą problemy z psychiką też mogą
@niezwornowazony: No i znowu z tymi kumplami. Mam kumpla co mial mniej wzrostu niz ja ale mial piekny ryj, byl duzo pewniejszy siebie, no i co zrobil dzieciaka loszce i teraz placi alimenty.
Mam do takich sie porownywac? Bo patrz wygryw bo zaruchal i mial dziewczyne ale ze ma gowniaka i placi alimenty to juz nie wazne bo przeciez wygral ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ty też przez
Mam do takich sie porownywac? Bo patrz wygryw bo zaruchal i mial dziewczyne ale ze ma gowniaka i placi alimenty to juz nie wazne bo przeciez wygral ( ͡º ͜ʖ͡º)


@corinarh: zacznij się uczyć i naucz się inspirować, nie porównywać

Mowisz o jakichs skrajnosciach, ktore wystepuja bardzo rzadko a najpewniej te lochy polecialy na kase i status, gdy kobieta zobaczy 2 gosci 188cm oraz 178cm to
@corinarh: Właśnie takie odżywianie miałem na myśli. Twoje jedzenie wpłyneło zarówno na to, że byłeś otyły, jak i być może na twój wzrost. Dziecko powinno otrzymywać przede wszystkim białko, witaminy,bo to buduje organizm, a nie węglowodany i tłuszcze. Spójrz na bogate amerykańskie dzieci: jakie one są wysokie i szczupłe, a najbiedniejsi amerykanie którzy żywią się jakimś dziadostwem z Wal-Martu czy fast-foodów: są niscy i grubi. Ja sam byłem swego czasu takim
@Eugeniusz_Zua: z tego co pamiętam to oni byli razem już wcześniej, ale nie wykluczam takich rzeczy. Tylko, że dla większości osób z tagu #przegryw to jest pewnik i nie biorą pod uwagę, że mogą się mylić. To jest największy absurd, hipotezy tworzone na podstawie urojeń i historii z sieci. Coś jak teoria płaskiej ziemi...