Wpis z mikrobloga

hurr durr bootcampy kurła najlepsze, a jak masz inne zdanie to ogórki zaczynają ofensywe xd


@jdbc: Akurat częściej spotykam się z odwrotną sytuacją, gdzie w 90% student kierunku INFORMATYKA na publicznej uczelni pluje na wszystkich, którzy korzystali z bootcampów. Prawdopodobnie dotarło do niego, że zmarnował kilka lat na studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@beee: Jako student myślę, że bootcampy mają słabą konwersję studentów do programistów, ale winnymi są osoby, które na takie kursy chodzą. To nie jest tak, że taki bootcamp jest zły, chodzi o mentalność uczestników. Nikt pracowity, ambitny nie pójdzie na kurs za 10k, który może mieć za darmo w internecie (lub za 100x mniejszą kwotę). I tutaj jest właśnie klucz, osoby którym nie chce się uczyć, leniwe (nie mówię tutaj o
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jdbc: jako absolwent 2 kierunków studiów powiem Ci że... Gadasz głupoty :) 10000 zł dla przeciętnego człowieka z dyplomem to aż... 3 wypłaty. Jeśli masz sam się bujać po internetach, technologiach to taki start może być ok. Nie, nie byłem i nie będę na bootcampie I nie jestem programistą.
  • Odpowiedz