Wpis z mikrobloga

@alittlegosu: życzenie jakiemukolwiek zawodnikowi kontuzji to straszne #!$%@?, co nie zmienia faktu że Toruń niezmiennie będzie kojarzył mi się w krętactwem i obstaję przy zdaniu że Kościelski upadł specjalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daję jakieś 20% na to, że faktycznie nie opanował motocykla
  • Odpowiedz
@Kroos123: a ja jestem na 100% pewien ze to nie bylo specjalnie. Szkoda mi czasu na takie 'dyskusje'.
Chodze ponad 30 lat na zuzel, ale pewnie masz racje, zwlaszcza, ze z gory mowisz iz nie lubisz Torunia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Czyli Sparta przegrala przez sedziego a nie przez Janowskiego, Lebiedieva i Milika ?

xD

xD

xD
EOT
  • Odpowiedz
@ejrafi: o utrzymanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no, akurat siła rażenia składu jest spora. Mistrzostwa nie zdobędziecie, ale o TOP4 jak najbardziej można powalczyć
@alittlegosu: gdyby w analogicznej sytuacji znalazł się jakiś senior, albo junior pokroju Drabika czy Smektały to na 100% byłoby to potraktowane jako podkładka i wykluczenie do końca zawodów.
  • Odpowiedz
@alittlegosu: no to jestes w błędzie, specjalnie się położył i dość długo zabierał się do tego. Widać już na wejściu w łuk jak zwalniał i spokojnie wynosił się na szeroką, ma szczęście ze nie oplacil tego kontuzja! no i sedzia pomógł
  • Odpowiedz
@ejrafi: Grudziądz i Tarnów tez jeszcze nie pokazali nic co ich przekreśla. Natomiast patrząc na składy na papierze to Wy narazie pokazujecie najmniej, z takimi zawodnikami teoretycznie powinniście obydwa mecze wygrać bez problemu które teraz jechaliście Ew ze względu na kontuzje doyla w Gorzowie na styku przegrać
  • Odpowiedz
@diarrhoea: juniorów z naturalnym talentem pokroju Zmarzlika, Pawlickich, Drabika brakuje, a szkolenie w Polsce wygląda jak wygląda i mamy efekty. Kluby są zmuszone do podkupowania słabiaków na których normalnie nikt by nie spojrzał
  • Odpowiedz
@diarrhoea: spadek jakości trochę tak, chociaż w Gorzowie potrafił rok temu z marszu wejść taki Szczotka i zrobić jakieś punkty, ale tam tak jak w Lesznie jest dobra ciągłość szkolenia na jakimś poziomie. W takiej Łodzi praktycznie nie mają swoich adeptów. Brak konkurencji i jak część dobrych/przyzwoitych woli I ligę, moim zdaniem słusznie, to potem kimś trzeba łatać te dziury. Inna sprawa, że juniorzy zawsze się przewracali - ambicja i solidny
  • Odpowiedz