Wpis z mikrobloga

Oho - afera. Jakaś feminazistka zauważyła, że na CodeEurope w tym roku jedzie tylko jedna panna

https://twitter.com/fox/status/983806610093961216

Silna dawka raka w tym wątku, czytasz na własną odpowiedzialność.

Niektórzy prelegenci z tego powodu cofnęli swoje zgłoszenia. A najlepsze jest to, że swoje zgłoszenie wysłała tylko... Jedna kobieta. :) Walczmy z nierównością na siłę! Wsadzajmy kobiety, BO TAK, a nie, bo mają coś merytorycznego do przekazania!

Co za #!$%@?.

#codeeurope #programowanie #programista15k
  • 25
  • Odpowiedz
@Melcma: Wystarczy przeczytać wątek w zasadzie, żeby się o tym przekonać.

Swoją drogą - jak ktoś jej odpowiedział, że "postarają się, żeby następnym razem było więcej kobiet" to się zaczęła rzucać, że ALE RÓWNOŚĆ TO NIE TYLKO BIALI FACECI I BIAŁE KOBIETY.

#!$%@?. Utylizowałbym takich.
  • Odpowiedz
@jestem_mike: @Melcma: Z jej strony:

Please note that I’m not accepting invitations to conferences with non-diverse lineups


1. Organizuj konferencję.
2. Aplikują sami mężczyźni.
3. Poproś kobiety o wystąpienie.
4. Kobiety odmawiają, bo występują sami mężczyźni.
5. ???

xD
  • Odpowiedz
@jestem_mike: ¯\_(ツ)_/¯ niech placze bo za male diversity wsrod pielegniarek/pielegniarzy, opiekunek w zlobkach itp. uwazam ze czlowiek moze sie sprawdzac w danym zawodzie niezaleznie od plci i nie ma potrzeby zeby kogos na sile gdziekolwiek wciskac/promowac
  • Odpowiedz
@jestem_mike: gruby #rakcontent. Pracuję w firmie kilkaset osób i w zasadzie musiałbym się mocno wysilić, żeby znaleźć kobietę, która jest devem. Testerek dużo. Nie mamy ani jednego Azjaty, Murzyna czy kogokolwiek niebiałego. Trochę Ukraińców mieliśmy tylko. Aaa... byłem na kilkudziesięciu rozmowach z kandydatami i zdarzyła się faktycznie jedna kobieta Arabka. Nie zatrudniliśmy jej. I teraz nie wiem czy to dlatego, że podświadomie wolałem zatrudnić białego faceta? A może to nie
  • Odpowiedz
@jestem_mike: A gdyby tak zacząć być murzynem? W dzisiejszych czasach przyciemnienie skóry z hormonami jest wykonalne. Żeby zostać kobietą trzeba poświęcenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jestem_mike Weszłam, poczytałam i tylko się wkurzyłam. Pracuję w IT, znam realia. Kobiety są w mniejszości czy to się tej babie podoba czy nie. Osobiście nie widzę w tym nic złego. Po prostu tak się składa, że facetów bardziej ciągną takie tematy. To wszystko idzie w bardzo nieciekawym kierunku gdzie głównym kryterium nie będzie wiedza czy umiejętności, ale kolor skóry, płeć, orientacja itd. W tym wszystkim absolutnie pomijany jest fakt, że ludzie
  • Odpowiedz