Wpis z mikrobloga

@kams7: Tobie też należą się gratulacje i propozycja usunięcia konta, ale zamiast tego zaproponuje ziółka na uspokojenie, a jeśli nie pomogą to wizyta u dobrego lekarza. Widać, że rodzice nie nauczyli, że jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia, to lepiej milczeć. Pozdrawiam
@radam593: no to już hipokryzja, bo sam nic nie wniosłeś do tej rozmowy a cwaniakujesz. Jeśli wszystko jest darmowe to jaki był problem dopisania linku od razu ?
@kams7: o kurrrwa. To ja wczoraj wyszedlem w 91' po browar do sklepu, wrocilem w 97 i sie dziwilem ze przerwy przed dogrywka nie bylo.
A tu sie okzuje ze to nie byla dogrywka...

Lol. To az 8 min doliczyli?
@callmemiro: nie, zobacz, że tam dym był. Buffon czerwień, zanim Szczęsny wszedł to troche minęło :D ale miałem podobnie, w 90 minucie włączyłem kompa, żeby dogrywke obejrzeć a tu klops :D
@kams7: chyba nie bardzo rozumiesz znaczenie słowa hipokryzja, bo nijak się ono ma do mojego skomentowania Twoich wpisów. Nawet nie wiesz po co chce, żeby na priv się odzywać do niego, a od razu robisz ferment twierdząc, że chce pieniędzy. Nie rozmawiałem z nim na priv, ale korzystałem z jego typów które tu wrzuca i których było więcej niż 5 jak sugerujesz. Ty za to od razu jak pies na łańcuchu
@radam593: polecam po pierwsze czytanie ze zrozumieniem, a po drugie żebyś jeszcze raz wygooglował słowo hipokryzja, ale mając problem z punktem pierwszym rozumiem Twoje problemy z punktem drugim :)
@kams7: Po pierwsze dzieciaku ja nie muszę googlować żeby znać znaczenie słów których używam. Ty za to daruj sobie googlowanie i włącz myślenie, bo z mózgiem chyba masz jakiś problem od tego googlowania. Po drugie jeszcze raz powtórzę, jeśli nie rozumiesz znaczenia słowa hipokryzja, to po prostu go nie używaj. Jest to moja ostatnia odpowiedź bo mam złe przeczucie że z każdym kolejnym wpisem skierowanym do ciebie zniżam się do Twojego
@radam593: W każdym poście mnie obrażasz, więc niższego poziomu jak twój nie można mieć. Bardziej bym powiedział, że ty jesteś dzieciak i napinasz się przez kabelki.