Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w 2 salonach #bmw się rozejrzeć i jeszcze więcej tylko narobiłem sobie wątpliwości.
Rozważałem nowszą 3 lub trochę starszą 5. Chciałem się zmieścić tak do 100-130k pln.
W 5 podoba mi się bagażnik, jest ogromny, środek - czuć że to klasa wyższa niż 3.
3 za to jest mniejsza, bardziej sportowa bym powiedział, bo 5 to taka limuzyna prezesa XD tu bagażnik jest mały ale na miasto auto w sam raz.
Pokazał nam gość X1 - 2017 rok i to spodobało się żonie najbardziej XD Ale nie wiem czy taki "SUV" mi potrzebny
Zastanawiam się co w tym przedziale cenowym jeszcze mógłbym kupić. Zawsze marzyłem o BMW i już przed Mazdą 2 chciałem jakieś kupić ale wtedy szukałem dużo tańszego i wszystkie co oglądałem były bite i wylądowałem w Maździe.
#samochody #motoryzacja
  • 89
@Oskarek89: Pokaż foty tych beemek. 100-130k to rozumiem, że używana czy da radę kupić sensowną trójkę w tej cenie? Pytam bo też się powoli przymierzam do wymiany samochodu ale nie wiem szczerze mówiąc czy chce ładować aż tyle w samochód...
@Oskarek89: za 120-130 tys. zł będziesz miał gołą trójkę ze słabym silnikiem. Żeby było coś z sensem musiałbyś ją skonfigurować w okolicach 170-180 tys. zł. Rozważ ewentualnie jakiegoś 3 latka BMW lepiej doposażonego albo zrezygnuj z segmentu premium i uderz w mniej "prestiżowy", może nowy Opel Insignia? W tych pieniądzach będziesz miał już auto konkretnie skonfigurowane.
@Oskarek89: no to wszystko jasne. Jakie siniki bierzesz pod uwagę? Benzyna, diesel? Bo BMW w ostatnich latach niestety wypuściło kilka trefnych jednostek, które nie grzeszą ani kulturą pracy, ani wysoką bezawaryjnością. Sam się "naciąłem" kupując trójkę. Teraz mądrzejszy wybrałbym inny silnik.