Wpis z mikrobloga

@pitappl: Ahn's Might Juggernaut, budżet zmieści się w 6 ex, a szybko czyści mapy tyle, że używając movement skilla (stackuje accuracy i dzięki ascedancy osiąga bardzo dużą szybkość ataku). Trzeba wyczuć ten build, jak go ogarniesz to należy do jednego z lepszych. Znaczną moc nabiera dopiero z dobrym gearem lub średnim gearem, ale na lvlu 90. Ogólnie drzewko tam przedstawione to bardziej do uber laba bym powiedział dlatego ręcznie warto wziąć
@pitappl cyclone z vaal haste i haste aura + quiksilver flask. A sam build z kondo i tabula jest tani. Nawet pod 1 exa.

Co do innych- vaal powersiphon łuczniczka to byl pogrom, jedna mapa typu desert w 1 min. Tylko nie wiem czy vps nadal dzialq
@pitappl Zaczynałem wanderem pod KB, włożyłem w to około 1 exa(tabula, esh mirror, priscinator). Po reinwestycji w IIQ(sadima, talizman pod IIQ, goldwyrm, kiepskie ventory) cała kasę ładowałem w karty na HH (3 wydropione, 5 zakupionych), a divine w ventory. Po zdobyciu HH przejście na full MF windrippera i powolny upgrade gearu. Co prawda teraz jego wartość to 90~ex(shaper ammy, qotf, windripper, 2x white socket pariah, rigiwald's quills), ale na upartego to i