Wpis z mikrobloga

@NickciN: Ona zerwała, według niej za mało jej czasu poświęcałem i chodziłem zestresowany co się na niej odbijało. Pare miesięcy miałem #!$%@?ą pracę na którą się #!$%@?łem, ale nie mogłem zmienić bo byłem podczas długiego procesu rekrutacyjnego do wymarzonego zawodu, zerwała 3 dni przed pójsciem do tej wymarzonej roboty. Wytrzymałaby 3 dni to by się przekonała że jest inaczej.
@ButtHurtAlert: sam byłem w podobnej sytuacji i jedyne co ci mogę poradzić to po prostu dać sobie czas. Życie boli, ale jeżeli zaciśniesz zęby i wytrzymasz to zauważysz, że ból będzie popuszczać z czasem. Nie po miesiącu, ale później na pewno
@danielemilka: @Redesekrator: Dzięki wielkie, nie wiem czy jest sens walczyć bo to walka z wiatrakami, ale cały czas coś mnie pcha do tego żeby próbować ją przekonać do powrotu. Ona sama mi mówiła że ogólnie byłem dobrym chłopakiem, większość znajomych też to mówi, że miała ze mną dobrze. Ale wszystko się #!$%@?ło i chciałbym to naprawić ale nie umiem. Jeszcze jest opcja taka że jak zerwała ze mną, byłem poza
@KarPaKo: dobrze gadasz. Jak ktoś jest wsparciem w złych chwilach to znaczy ze to jest jakieś uczucie. Co z tego ze OP wroci do niej skoro po pół roku znowu go rzuci bo wywala go z pracy i będzie bezrobotny itd? Mimo ze by szukał pracy i się starał. @ButtHurtAlert: może tez seksy były fajne i cię tym uwiodła, znam kumpla który był z walnieta babka ale jak chciał ja
@NickciN: No podobała mi się w seksie, też za tym tęsknie. Nie potrafię sobie wybić z głowy że tego kwiatu jest pół światu - takie wrażenie odnosze że nie znajdę drugiej tak fajnej. Przywiązałem się do niej i tyle. Człowiek głupi w tej miłości jest i dałby się torturować byle być z tą osobą.
@ButtHurtAlert: moja była dawna tez była idealna w seksie. Nawet lodziki były itp. Później poznałem inna z która samo całowanie dawało mi sporo a co dopiero seksy, pewnie dużo lepsza była ale do niczego nie doszło. Znajdziesz inna ;)
@ButtHurtAlert poza tym nie pokazuj desperacji w takich sytuacjach, raczej jak Ci laska mówi że zostawia, bądź bezwzględby i mów ok wyprowadź się. Tak zachowujesz dalej atrakcyjność i nie ma frustracji w Twoim zachowaniu. Laska sama wróci tylko trzeba zachować spokój, jedyną bronią dziewuch są emocje, jak obronisz się przed manipulacjami, karami emocjonalnymi itp. to zawsze wyluzują i docenią że mają mocnego kolesia.
@ButtHurtAlert Powinieneś odpuścić, ból kiedyś minie i za jakiś czas będziesz sobie mówił, że byłeś głupi chcąc ratować ten związek. Ona już zdecydowała, gdyby chciała to dałaby szansę, odpuść naprawdę. Niedługo będzie już lepiej, trzymam kciuki!
@ButtHurtAlert nigdy nie wchodzi sie dwa razy do tej samej wody. Ona Cię zostawiła, więc nie rób z siebie żałosnego człowieka, nie proś jej nie błagaj o powrót. Daj sobie chwilę wytchnienia od związków. Skup się na nowej robocie. O niej zapomnisz. Słowo.